TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Çocuk Odası Aksesuarları

Çocuk Odası Aksesuarları

Çocuk odası dekorasyonu, çocuk odası aksesuarları olmadan tamamlanmış sayılmaz. Çocuk odalarında çocukların hayal dünyasını harekete geçiren, beğenilerini ve zevklerini yansıtan duvar dekorasyon ürünleri, kutular, yastıklar, tablolar, oyun çadırları olmadan çocuk odası dekorasyonu eksik olacaktır. 

Çocukların hareketli dünyasında kapı açan oyun çadırları farklı renk seçenekleri ile Cosalindo’da. Çocuk odalarında oyun alanı oluşturan çocuk çadırlarını şimdi keşfe çıkın. 

Dekoratif yastıklar, renkli minderler çocuk odalarına canlılık ve hareketlilik katacaktır. 

Çocuk odaları da tıpkı evin diğer alanları gibi duvar dekorasyonuna ihtiyaç duyar. Bayraklar, tablolar, panolar, raflar çocuk odası dekorasyonunda kullanılabilir. Pembe tablolar, mavi panolar, hayvan figürlü panolar çocuk odalarının duvarlarına ve dolayısıyla çocuk odalarına renk katacaktır.

Çocuk odası dekorasyonunda kutulardan da destek alabilirsiniz. Kutular hem düzenleyici hem de dekoratif olarak odaya değer katacaktır.

Ayça Sevinç tasarımı çocuk odası askılıklarına da Cosalindo’da bulabilirsiniz. Çocuk odası askıları, çocuk odasını düzenlerken aynı zamanda enerji de katacaktır. 

Nanu Bedtime, Ayça Sevinç, Born Alpha, Crocodily, Kids Living etc gibi bebek ve çocuk mobilya markalarının çocuk odası tamamlayıcısı olan çocuk odası aksesuarlarını Cosalindo’da keşfe çıkın.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.