TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Tasarım Avizeler

Tasarım Avizeler

Malzemesine, stiline göre tasarım avize modellerini Cosalindo’da bulabilirsiniz. Avizeler çocukluğumuzun vazgeçilmez parçalarından biridir. Annelerimizin, anneannelerimizin evlerinde salonlarda, oturma odalarında görmeye alışkın olduğumuz kristal taşlı avizeler bir dönem mutfaklara, yatak odalarına da girmeyi başarmıştı. Şimdilerde otantik ev dekorasyonlarında, klasik ve geleneksel ev stillerinde rastladığımız kristal taşlı klasik avizeler yeni ve modern yorumları ile dikkat çekiyor.

Phare Studio, Chandellier de Tina, Muhtelif Design, Saken Art of Glass, T&S Interiors, Parlaq Interiors markalarının avize modellerini inceleyebilir, ev dekorasyonunuz için en güzel avize modeline karar verebilirsiniz.

Tasarım avizeler; art deko, country, endüstriyel, modern, fütüristik, retro, romantik gibi dekorasyon stillerinde de seçilebilir. Cosalindo’nun stil filtrelerini kullanarak yaşam alanlarınız için en güzel avize modelini bulabilirsiniz.

Cosalindo’da en çok tercih edilen tasarım tavan aydınlatmaları, tasarım avize modelleri, modern aydınlatmalar ve çok daha fazlası arasından size ve yaşam alanınıza en uygun aydınlatma ürününü seçip alışverişinizi yapabilirsiniz. Evinizin, ofisinizin dekorasyon stiline uyum sağlayacak en güzel aydınlatmalar Cosalindo’da sizi bekliyor.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.