TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (175)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (111)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Bahçe Salıncakları

Bahçe Salıncakları

Birçoğumuzun en sevdiği bahçe mobilyası hiç şüphesiz salıncaktır. İster klasik salıncak modellerinden birini tercih edin ister tasarım salıncaklardan birini tercih edin dış mekân salıncakları hayatınıza eğlence katar. 

Bahçe salıncakları havuz kenarı, bahçe, teras ya da balkonlarda kullanılabilir. Tavana monte edilen tasarım salıncaklar tamamen açık alanlarda kullanılamasa da veranda, balkon gibi alanlarda rahat bir kullanım sunacaktır. Sabit salıncaklar yerleri kolayca değiştirilemediği unutulmadan satın alınmalıdır, sabit olmayan kolay taşınabilir salıncaklar ise ister balkonunuzda ister bahçenizde dilediğiniz gibi kolayca taşıyabileceğiniz modellerdir.

Demir, iroko, rattan gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan bahçe salıncakları farklı renkleriyle bahçe stilinizi destekler. Altın rengi, beyaz, siyah salıncakları Cosalindo’nun dış mekân salıncak modelleri arasında bulabilirsiniz.

Dergi okuyup müzik dinleyebileceğiniz bahçe salıncaklarında keyifli zaman geçirmemek imkânsız. Bu nedenle, bahçe dekorasyonunuz için tasarım mobilya seçerken salıncaklara da göz atmayı unutmayın.

Bahçe salıncağı alırken nelere dikkat etmeliyiz? Elbette yine malzeme seçimi çok önemlidir. Dış mekanda kullanacağınız salıncaklarda da dayanıklılık aramanız gereken en önemli özelliktir. Nem, yağmur, güneş gibi etkilere karşı dayanıklı salıncaklar tercih etmemiz mobilyalarımızı uzun süre kullanmamızı sağlar.

Cosalindo’da bulacağınız tasarım bahçe salıncakları ile bahçe dekorasyonunuzda fark yaratın.

Capello Beyaz Bahçe Salıncağı

Vitello

4.250,00 TL

Capello Gri Bahçe Salıncak

Vitello

4.250,00 TL

Panama Bahçe Salıncağı

Vitello

12.250,00 TL

Samba Natürel Salıncak

Vitello

4.500,00 TL

Samba Beyaz Salıncak

Vitello

4.500,00 TL

Samba Salıncak Gri

Vitello

4.500,00 TL

Torino Salıncak

Vitello

14.000,00 TL

Miami Salıncak
-%46

Miami Salıncak

Snoc Home & Garden

14.000,00 TL