TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (234)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (127)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Aynalar

Aynalar, banyo dekorasyonunda küçük ama etkili parçalardır. Banyo dekorasyonunda aynalar çoğunlukla dekoratif amaçlarla değil, kullanışlılık ve işlevsel özelliklerinden dolayı tercih edilir. Evlerde dışarı çıkarken uzun zaman harcandığı banyolarda aynalar kişisel bakım için banyoda olmazsa olmaz parçadır.

Banyo birçok kişinin makyaj yaptığı, kişisel bakımını tamamladığı alandır. Tüm bu hazırlıklar ise ayna olmadan olmaz. Banyo lavabosunun hemen üzerine konumlandırılan banyo aynaları olduğu gibi küçük banyo aynaları da vardır. Lüks aynalar sadece varak detaylı büyük aynalar değildir, lüks aynalar yaşamı kolaylaştıran özelliklere sahip aynalardır da. Sensörlü aynalar, paslanmaz çelik aynalar, seyahat aynaları, makyaj aynaları, akıllı aynalar lüks ve kullanışlı ayna modelleri arasında sıralanabilir.

Ayna modelleri her zaman çerçevesiyle ölçülmez. Bir aynanın lüks bir ayna olduğunu anlamak için kullanışlılığının da incelenmesi gerekmektedir. Örneğin, nemli bir ortam olan banyolarda banyo aynanızı paslanmaz çelik ayna olarak tercih edebilirsiniz. En güzel ayna modelleri özellikle de banyo söz konusu olduğunda en işlevsel ayna modelleridir.

Akıllı banyo aynalarının birçoğu makyaj masasında da size eşlik edebilir. Birçok kadının makyaj masası yerine makyajını banyoda yaptığını düşünecek olursak makyaj aynaları ile banyo aynaları arasındaki bağlantıyı anlayabiliriz. Yakınlaştıran, kusurları vurgulayan aynalar hem makyaj aynalarında hem de banyo aynalarında beklenen özelliklerden biridir. Banyo aynanızı makyaj masanızda ya da makyaj aynanızı banyo aksesuarı olarak banyolarınızda kullanabilirsiniz. Banyo aksesuarları arasında her zaman öne çıkan ayna modellerinden birini seçerek banyonuzu daha şık ve aynı zamanda işlevsel hale getirebilirsiniz.

Banyo aynası modelleri, sadece ev dekorasyonu için değil aynı zamanda otel dekorasyonu, cafe – bar dekorasyonu, okul dekorasyonu, ofis dekorasyonu gibi farklı mekanlar için de oldukça ideal bir çözüm oluştururlar. Bu ortamlarda çok sayıda kişi tarafından kullanılan aynalarda şıklıktan ya da görsel tasarımdan ziyade işlev daha çok anlam kazanır. Hareketli aynalar, sensörlü aynalar, akıllı aynalar, paslanmaz çelik aynalar bu tip kullanımlar için ideal ayna modelleridir.

Cosalindo.com’da bulabileceğiniz akıllı banyo aynaları, paslanmaz çelik banyo aynaları hem ev dekorasyonunda banyonuza işlev kazandıracak hem de otel, restaurant, bar, cafe, ofis gibi mekanlar için en güzel alternatifi oluşturacaktır.

Wide View Pro Sensörlü Akıllı Ayna

Simple Human

4.699,90 TL

Sensörlü Pro Rose Gold Ayna

Simple Human

3.099,90 TL

Sensörlü Makyaj Aynası

Simple Human

2.369,90 TL

Pro Sensörlü Makyaj Aynası

Simple Human

3.099,90 TL

Sensörlü Gümüş Seyahat Aynası

Simple Human

1.789,90 TL

Sensörlü Rose Gold Seyahat Aynası

Simple Human

1.789,90 TL

Round Ayaklı Ayna

Som Interior

575,00 TL

Duvara Monte Sensörlü Ayna

Simple Human

2.379,90 TL

Akis 0 Ayna

Ron

198,00 TL