TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Banyo Çöp Kovaları

Banyo Çöp Kovaları

Çöp kutuları küçük ve önemsiz bir detay olarak görünebilir ancak kullanışsız bir çöp kutusu evin en sevimsiz aksesuarı haline de gelebilir.

Çöp kutuları; mutfakta, yatak odasında, banyoda, çalışma odasında, çocuk ve genç odalarında hayatımızı kolaylaştıran küçük kurtarıcımızdır. Ev dekorasyonu söz konusuysa çöp kutusu seçmek oldukça zor olabilir. Sınırlı çöp kutusu modeli arasından ev dekorasyon stilinize ve rengine uygun bir tasarım banyo çöp kutusu seçmeniz yetmez bir de boyutuna ve kullanışlılığına göre ayrı bir değerlendirme yapmanız gerekir.

Size hayatınızı kolaylaştıracak banyo çöp kutuları sunuyoruz. SimpleHuman markalı akıllı çöp kutuları hem zevkli tasarımları hem de işlevsel ve pratik çözümleri ile banyolar için en güzel alternatifleri oluşturuyor.

Ev kullanımı kadar iş yerleri için de alternatif ürün çözümleri sunan Simple Human, en yeni çöp kutusu modelleri için otel için çöp kutusu, restoran için çöp kutusu, cafe için çöp kutusu arayanlara en güzel çözümleri sunuyor. Farklı boyutlarda çöp kovaları ile hem ev kullanımında hem de iş yeri kullanımında rahatlıkla kullanabileceğiniz banyo çöp kutuları farklı özellikleri ile hayran bırakacak.

Çöplerin yaşatabileceği sorunları göz önüne alırsak, özellikle ofis, cafe, bar, hastane, okul gibi mekanların banyolarında bulunması gereken niteliklere sahip tasarım banyo çöp kutuları için şimdi SimpleHuman markasının Cosalindo’da bulunan ürünlerine göz atın.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.