TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Bardaklar

Bardaklar

Mutfağımızın en güzel parçaları hiç şüphesiz bardaklardır. Bardak kategorisinin en gözde ürünü su bardakları olmakla beraber hemen onu takip eden ciddi bir rakibi de vardır: Çay Bardakları. Çay bardakları, modern tasarımları ile klasik modelleriyle kendi içinde bir yarışın içindedir. Kimimiz klasik çay bardağı modellerini tercih etse de birçok kullanıcı yeni ve modern çay bardağı modelini tercih etmektedir. Anadolu esintilerinin etkisinde tasarlanan çay bardağı modelleri de son yılların trend seçimleri arasında.

Bardaklar, mutfak ve sofra dışında da kullanılabilir. Örneğin, antika bardaklarınızı vitrinlerinize yerleştirerek vitrinlerinizi bir sergi alanına dönüştürebilirsiniz. Kristal kadehler ya da viski bardakları da aynı şekilde vitrini süsleyen birer dekoratif objeye dönüşebilir.

İlginç tasarımlı bardaklar her zaman gözde modeller arasındadır. Özellikle günlük kullanımda daha çok tercih edilen ilginç tasarım bardak modelleri konukların ağırlanması söz konusu olduğunda yerini şık ve özel tasarım bardaklara bırakır.

Cosalindo.com’da Accract, Bakır İstanbul, Cemile, Zwiesel 1872 gibi birçok markanın tasarım, ithal en güzel bardak modellerini inceleyebilir, eviniz ve sofranız için en güzel bardak modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.