TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Çocuk Odası Komodinler & Şifonyerleri

Çocuk Odası Komodinler & Şifonyerleri

Çocuk odaları evin en renkli, en eğlenceli mobilyalarının olduğu odalardır. Çocukların ilgi alanlarına, zevklerine, beğenilerine göre tasarlanan çocuk odalarında renkli ve işlevsel komodin ve şifonyer modelleri tasarımlarıyla ilgi çekici detaylar olacak.

Bebek odalarında en çok tercih edilen renkler hiç şüphesiz pembe, mavi ve beyazdır. Pembe detaylı mobilyalar ya da pembe mobilyalar, mavi detaylı mobilyalar ya da mavi mobilyalar, beyaz detaylı mobilyalar ya da beyaz mobilyalar Cosalindo’nun tasarım mobilyaları arasında listeleniyor. Nanu Bed Time, Crocodily gibi özel tasarım çocuk mobilyaları sunan markalar Cosalindo’da online alışveriş imkânı ile hayallerinizi gerçekleştiriyor.  

Cosalindo’da bebek ve çocuk odası mobilyalarından dilediğinizi seçebilir, komodin ve şifonyer modelleri ile stilinizi destekleyebilirsiniz. Pembe şifonyerler, mavi şifonyerler, beyaz şifonyerler ya da pembe komodinler, mavi komodinler, beyaz komodinler bebek ve çocuk odalarında en çok tercih edilen mobilyalar arasında, bebeğinizin ve çocuğunuzun odasını dekore etmek için listeleniyor.

Cosalindo’da bulabileceğiniz tasarım mobilyalar bebek ve çocuk odalarında harikalar yaratmanızı sağlarken çocuğunuzun da odasında keyifli zaman geçirmesine imkân kılacaktır. 

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.