TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Bebek & Çocuk Odası Mobilyaları

Bebek & Çocuk Odası Mobilyaları

Bebek odaları, evin en özel odasıdır. Ailenin heyecanla, uzun araştırmalar sonrasında seçtiği bebek odası mobilyaları hangi malzemeden yapıldığına, rengine, stiline kadar her detayıyla incelenir.

Bebek odası mobilyaları nelerdir? Bebek odalarında hangi mobilyalar bulunur sorusu bebek bekleyen ailelerin sıkça sorduğu sorulardan biridir. Bu sorunun cevabı aileye göre değişecektir. Bebek odasının olmazsa olmazları olarak yatak, gardırop, komodin ya da şifonyer ve alt değiştirme ünitesi sayılabilir.

Çocuk odası mobilyaları, bebek odalarından farklı olarak çocuğun beğeni ve zevklerinden beslenecektir. Bebek odasında duvar kağıdına ya da duvarlara aile karar verirken çocuk odalarında kendi zevkleri ve beğenileri oluşmaya başlayan çocuk söz sahibi olacaktır. Dilediği rengi, dilediği duvar kağıdını, aksesuarı, duvar süsünü seçecek olan çocuğun güvenliğine dikkat ederek kimi zaman orta yol bulmak zorunda kalınabilir.

Çocuk odalarında yine bebek odalarından farklı olarak bir çalışma masasına, sandalyeye, pufa, misafir ağırlamaktan hoşlanan bir çocuğunuz varsa ikinci bir yatağa, kitaplığa ya da raflara ihtiyaç duyulacaktır. Raflar, kitaplığa ilave olarak kullanılabilir, böylece ortalıkta çok fazla kitap ya da oyuncak olmayacak hepsi raflarda ve kitaplıklardaki yerini alacaktır.

Hem bebek hem de çocuk odalarında yastık, kırlent ve minderlerden yardım alabilirsiniz. Bebek odasında berjerin yanına ya da önüne koyabileceğiniz puflar ya da minderler, çocuk odalarında odanın her yerinde kullanılabilecek olmazsa olmaz mobilyalardan biri haline gelecektir.

Cosalindo.com’da bulunan bebek ve çocuk odası mobilyaları ile ev dekorasyonunuzun en özel odasını bebeğiniz ya da çocuğunuz için hazırlayabilir. Tasarım odalarla bebeğinizin ya da çocuğunuzun hayal gücüne katkı sağlayabilir, odasında keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. 

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.