TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Yılbaşı Ürünleri (256)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (132)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Bebek-Çocuk Odası Takımları

Bebek odası mobilyaları, çoğu zaman takım olarak, bir arada tercih edilir. Mobilya takımlarının pek çok açıdan kolaylığı vardır. Odalarınızı takım olarak mı yoksa tek parça olarak mı seçmeniz gerektiğine karar verirken ihtiyaçlarınıza göz atmanızda fayda var.

Mobilya takımları zaman darlığı yaşayan, dolaşıp birbirine uyumlu ve uygun mobilyalar aramak istemeyen ev sahiplerini mutlu edecek bir alternatiftir. Diğer yandan, parça mobilyalar ise sınırsız bir seçim olanağı sunduğu için ev dekorasyon alanınızın hayalinizdeki haline kavuşmasına destek olacaktır. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak mobilya takımları tercih edebilirsiniz.

Bebek ve çocuk odası da çoğunlukla takım olarak tercih edilen mobilyalardan biridir. Bunda malzeme seçimindeki ve tasarımdaki tutarlılığın da payı büyüktür. İç tutarlılığa sahip bebek ve çocuk odası mobilyaları hem temiz hem de sakin bir görünümün tamamlanmasında rol oynayacaktır.

Bebek ve çocuk odası takımlarında özgün parçalar da yer alabilir. Bir oyun alanı, bir cibinlik, bir yatak başlığı ve daha fazlası bebek ve çocuk odası takımlarında yer alabilir.

Bebek odası takımı hangi renk olmalı gibi sorular aileler tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Bebek ve çocuk odalarında en başta iç karartan koyu renklerden uzak durulmalıdır. Soft renkler bebeğin sakinleşmesine katkı sağlarken dinlendirici etkisiyle annenin de ihtiyaç duyduğu huzuru sağlayacaktır. Bebek odalarında renk seçiminizi beyaz ya da pudra tonlardan yana kullanabilirsiniz. Pembe, mavi, yeşilin açık tonları da bebek odası modellerinde kullanılabilir. Bütün bir bebek odası takımının tek renk olması gerekmiyor, detaylarda farklı renkler tercih edilerek bir bütünlük sağlanabilir. Renkler sadece mobilya seçiminde değil aynı zamanda perde, yastık, masa lambası, halı gibi farklı detaylarda da tercih edilebilir.

Çocuk odası mobilyalarında böyle dikkat edilmesi gereken kurallar oldukça azalır. Çocuklar kendi odalarına ait mobilya ve aksesuarları seçebilir, diledikleri gibi yerlerini değiştirmenizi isteyebilir, kendi odalarını kendileri tasarlayabilir.

Çocuk odalarında canlı renkler tercih etmenizde engel bulunmuyor. Canlı renkler çocuğun dikkatini daha çok canlandıracak odada geçirdiği zamanı daha verimli kullanmasını sağlayacaktır.

Cosalindo.com’da bulabileceğiniz bebek ve çocuk odası mobilyalarından bebek ve çocuk odası takımları ilgi çekici tasarımları ile kısa zamanda etkisi altına alacak.

Biga Oyun Evi Set

Crocodily

11.750,00 TL

Ela Set

Crocodily

11.750,00 TL

Congo Ağaç Evi Set

Crocodily

11.750,00 TL

Mira Yatak

Crocodily

6.750,00 TL