TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (177)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (125)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Bulaşıklıklar

Bulaşıklıklar

Mutfak dekorasyonunda büyük parçaların aksine küçük parçalara bazen yeterince özen gösterilmez, oysa mutfağımızda küçük parçalar da dekorasyon stilimize anlam katar.

Bulaşık makinesi kullanılsın ya da kullanılmasın her mutfakta bulaşıklık ya da diğer isimleriyle tabaklık, bardaklık, bulaşık sepeti bulunur. Farklı malzemeler kullanılarak yapılabilen bulaşıklıklar, su ile sürekli temas halinde olduğu ve çoğunlukla nemli kaldığı için neme ve suya dayanıklı malzemeler kullanılarak hazırlanabilir. Paslanmaz çelik, ahşap, bambu, plastik, cam gibi malzemeler bulaşıklık modellerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca bulaşıklık seçerken renk de anlam kazanır. Mutfağımızın rengine uygun olarak seçilen bulaşıklık modelleri beyaz, siyah gibi klasik ve tercih edilen renklerin dışında pembe, turuncu, kırmızı gibi farklı renklerle de karşımıza çıkabilir.

Evinde her zaman detaya önem verenler için mutfak aksesuarları seçmek zor olabilir. Kaliteli, tasarım ya da lüks mutfak aksesuarları bulmak zor olabilir. Cosalindo.com’da SimpleHuman ile birlikte tasarım mutfak aksesuarı arayanların yüzünü güldürecek alternatif ürünlere ulaşmak mümkün. Lüks bulaşıklık modelleri hem evlerde hem de restoran, cafe, bar, yemekhane gibi farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek, hem estetik görünüm olarak hem de kullanışlılık olarak tercih edilebilecek, mutfağında en iyiyi arayanlara hitap edecek modellerdir.

Ev dekorasyon stiliniz de küçük aksesuarlarınızı seçerken dikkate almanız gereken değişkenlerden biridir. Country ya da rustik ev dekorasyon stillerinde ahşap bulaşıklık modellerini tercih edebilirken modern ev dekorasyon stillerinde metal seçimlere yer verebilirsiniz. Sıradan modellerin dışına çıkıp tasarım bulaşıklıklara da yer verebilirsiniz. Modern ve çağdaş mutfaklarınızda hem kullanışlılığı hem de tasarımı ile göz dolduracak bulaşık sepetleri ya da tabaklıklar Cosalindo.com’da sizi bekliyor.

Plastik Compact Gri Bulaşıklık

Simple Human

479,90 TL

Plastik Compact Bulaşıklık

Simple Human

479,90 TL

Plastik Compact Siyah Bulaşıklık

Simple Human

479,90 TL

Slim İnce 'Wire Frame' Bulaşıklık

Simple Human

839,90 TL

Compact Çelik Gövdeli Bulaşıklık

Simple Human

939,90 TL

Compact İnce 'Wire Frame' Bulaşıklık

Simple Human

709,90 TL