TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Çalışma Masaları

Çalışma Masaları

Çalışma masaları ofislerde en çok kullanılan mobilyalardır. Bu nedenle iş yerinin tarzını ön plana çıkaran, rahat çalışma olanağı sağlayan çalışma masaları ofis dekorasyonu kadar ofis çalışma ritmini de etkileyecektir.

Home-office çalışanlar için ise çalışma masası ofis masasının çok ötesindedir. Tasarım bir çalışma masası tercih ederek evde çalışma odasına yeni bir stil kazandırabilirsiniz.

Çalışma odası ya da ofis stilinizde çalışma masalarının malzeme seçimi de etkili olacaktır. Ahşap, cam, lake, masif, metal, suni deri gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan ofis mobilyaları ve ofis masaları sizin de ilginizi çekecek. Contemporary, country, endüstriyel, fütüristik, retro gibi dekorasyon stillerinde çalışma masalarını ya da ofis masası modellerini Cosalindo’da bulabilirsiniz. Lüks bir ofis ya da çalışma odası görünümünü lüks ofis mobilyaları ile tamamlayabilirsiniz.

Tasarım çalışma masaları yetişkinlerin olduğu kadar gençlerin de ihtiyaç duyduğu bir mobilyadır. Keyifli ve çalışma saatleri geçirmek isteyenler daha düzenli çalışabilmek, vücudu yormayacak tasarım çalışma masaları tercih etmek isteyecektir. 

Cosalindo’da tasarım çalışma masaları hem evlerinizde hem de ofislerinizde kullanabileceğiniz modelleriyle beğeninize sunuluyor. Hamm, Ron, Saken Art of Glass, 2Stories çalışma masaları Cosalindo’da!

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.