TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Cars Nevresim Seti
Cars Nevresim Seti
Cars Nevresim Seti

Cars Nevresim Seti

399,00 TL
1

Soru ve talepleriniz için bize ulaşın.

Nevresim seti % 100 keten ve % 100 koton saten kumaşların kombinlenmesiyle üretilmiştir. Nevresim kılıfı üzerinde yarış arabaları nakış ile işlenmiştir. 
Koruma seti ve yatak örtüsü-yastık seti ile alternatifi ile kusursuz şıklıkta bir oda hazırlamak isteyen anne ve babalar için özel bir ürün grubudur.
Set içindekiler: 100 x 150 cm’lik nevresim kılıfı 35 x 45 cm’lik yastık kılıfı 70 x 140 cm’lik lastikli beyaz çarşaf
Makinede 30 derecede yıkanabilir.


Kategori : Çocuk Tekstilli

Stil : Modern

Malzeme : Pamuk Saten, Keten

Tedarik Süresi : 15 İş Günü

2Stories

İsveç’te doğup, İstanbul’da büyüyüp, İsveç’li bir anne ile Türk bir babanın ortanca çocuğu olarak, İstanbul Teknik Üniversitesinden tasarımcı olarak mezun oldum. 14 yıllık profesyonel iş hayatımın içerisinde, Elin ve Aren Noah adında dünyanın en güzel ve özel iki varlığına sahip olarak, annelik mesleğini edindim.  Tasarımcı/Kreatif Direktör/Genel Müdür Yardımcılığı ise 13 yıllık perakende tecrübemin içine sığdırdıklarım oldu. Sonunda, 2015 yılında, en sevdiğim iki mesleğimi birleştirerek, 2 Stories ismiyle, bebek ve çocuklarımızın dünyalarında, yaşam alanları için A’dan Z’ye her türlü ihtiyaç ve görsel zevki karşılayabileceğimiz bir dünyayı yaratma hedefiyle kendi markamı kurmaya karar verdim.
Kargo Plane
Benzer Ürünler