TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (234)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (127)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Çatal, Bıçak & Kaşıklar

Muhteşem lezzetler barındıran kültürümüzde sadece lezzetlerle değil sofra sunumlarımızla da konuşulmak, konuklarımızı memnun etmek de saklıdır. Gösterişli davetler hazırladığımızda konuklarımız için her zaman ayrıcalıklı olarak sakladığımız yemek takımları, çatal, kaşık ve bıçaklar vardır. Hatta yemek takımlarımız, çatal-bıçak setlerimiz o kadar fazladır ki, onlar için ayrı dolaplar, büfeler, vitrinler bulundururuz.

Çatal, kaşık ve bıçaklar sofra sunumlarımızda yemek takımları kadar önemlidir. Yemek takımları ile uygun şekilde seçilen, sofra temamızda ya da davet temamıza uygun olarak seçilen çatal, kaşık ve bıçaklar; sunumlarımızı en etkin şekilde tamamlamamızı sağlayacaktır.

Çatal, kaşık ve bıçaklarda sadece şıklıktan ziyade kullanışlılık da beklenir. Fazla ağır ya da fazla hafif çatal, kaşık ve bıçaklar konuklar için hoş bir deneyim yaşatmayacaktır. Çatal, kaşık ve bıçak seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de budur.

Sofra temamızı hiçbir zaman göz ardı etmemeliyiz. Sonbahar sofralarında seçeceğimiz tabakta daha vintage detaylar kullanmak isteyebiliriz. Seçeceğimiz yemek takımları ve çatal-bıçak setleri de aynı şekilde vintage olmalıdır.

Lüks sofralar her zaman ilgi uyandırır. Lüksün renkleri siyah, gümüş ve altın; lüks sofra sunumlarınızda tercih edebileceğiniz özelliktedir. Bu renklere çatal, kaşık ve bıçaklarınızda da yer verebilir, sunumlarınıza şık bir etki yaratabilirsiniz.

Çatal, kaşık, bıçak modelleri altın rengi, gümüş rengi olabilir. Parça sayısına bağlı olarak bulabileceğiniz takımların yanı sıra adetli olarak da satın alabileceğiniz modeller bulunmaktadır.

Roberto Cavalli Home Luxury Tableware lüks sofra sunumlarınızda tercih edebileceğiniz, ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli akşam yemeklerinize eşlik edecek çatal, kaşık ve bıçaklarını şimdi Cosalindo.com’da sunuyor.

Cosalindo.com’da bulabileceğiniz tasarım çatal, kaşık, bıçak modelleri ile ev dekorasyonunuz kadar sofra dekorasyonunuz için de en güzel seçimleri yapabilirsiniz. Lüks çatal, kaşık modelleri ile sofralarınıza stil katarken hem ailenizi hem de konuklarınızı en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz.

En güzel kaşık, çatal, bıçak modelleri; sofranızı, stilinizi ve evinizi en güzel şekilde yansıtan modellerdir. En büyük şans ise birlikte keyifli zaman geçirebileceğiniz dostlarınız olmasıdır. Detayları şık hale getirmek için çabalayın ancak en büyük şansınızın dostlarınızla yiyeceğiniz akşam yemeği olduğunu, önemli olanın birlikte vakit geçirmek olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın.

Soho 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

Zwilling

999,99 TL

Nova 68 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

Zwilling

2.999,99 TL

Midtown 68 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

Zwilling

1.499,99 TL

Mayfield 68 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

Zwilling

1.499,99 TL

Classico Ayna Finish Platin Çatal Kaşık Bıçak Seti
-%10

Classico Ayna Finish Platin Çatal Kaşık Bıçak Seti

Cemile

1.350,90 TL

Sobor Sapı Parlak Altın 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti
-%10 Renk Seçenekleri

Sobor Sapı Parlak Altın 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

Cemile

6.909,30 TL

Sobor Tamamı Parlak 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti
-%10 Renk Seçenekleri

Sobor Tamamı Parlak 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

Cemile

5.067,00 TL

Elmer Gümüş Çatal Seti

Kiosk Flamant

166,80 TL

Elmer Gümüş Kaşık Seti

Kiosk Flamant

119,00 TL

Elmer Kek Servis Çatal Seti

Kiosk Flamant

240,00 TL

Elmer Servis Çatal Bıçak

Kiosk Flamant

175,00 TL