TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Dış Mekan Kaplamaları

Dış Mekan Kaplamaları

Dış mekanlarınızı yenilerken dış cephe kaplamaları da mekân tasarımınızı etkileyecektir. Hem duvar hem de zemin kaplamalarınızda tercih edeceğiniz malzeme ve renk seçimleri ile bahçe mobilyalarınızın ve aksesuarlarınızın uyumlu bir birliktelik sergilemesi beklenir. Elbette dış cephe kaplamalarında beklenti sadece estetikten yana değildir, hava koşullarına göre dayanıklılık da dış mekân kaplamalarından beklenenler arasındadır. Isı ve neme dayanıklı olarak üretilen dış cephe ve zemin kaplamaları bahçe dekorasyonunuz için doğru seçim olacaktır. Buna uygun olarak da malzeme ve renk seçimlerinize başlayabilirsiniz. Mermer, tik ağacı gibi malzemeler kullanılarak hazırlanan zemin ve cephe kaplamaları yaşam alanlarınıza stil kazandırırken aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlayacaktır. Dış mekân kaplamalarında uzmanlara bırakmanız daha iyi olacaktır. Uzmanların uygulama başarıları tüm seçimlerinizin yanı sıra sonucu olumlu etkileyecek faktörler arasındadır. Cephe ve zemin kaplamalarında dikkat etmeniz gerekenlerin malzeme seçimi, renk seçimi, bakım kolaylığı, uygulama başarısıdır. Kaplamaların başarıları profesyonel seçiminizle ilgilidir. Cosalindo’da iletişim bilgilerini bulabileceğiniz profesyoneller kaplama çözümleri ile yaşam alanlarınıza canlılık ve hareket katarken aynı zamanda dayanıklılığıyla yıllarca kullanabileceğiniz mekanlar yaratmanızı sağlar.

Hurok Marble

Hurok Marble

Dış Mekan Kaplamaları

Merkez / Kütahya

Hurok Marble 1981 yılında Kütahya’da kurulmuş olup 300 çalışanı ile Amerika başta olmak üzere 59 ülkeye ihracat yapmaktadır. Hurok Marble Türkiye genelinde toplam 9 ocağa sahip olup bu ocaklardan başlıca çıkan ürünler “Gri mermer, bej mermer, kahverengi ve beyaz mermer” renklerde mermer ve traverten doğal taş ürünleridir. Kaliteli rezervlere sahip bu ocaklarımız ile 40’dan fazla plaka stokuna sahip olan şirketimiz; bej, mermer, traverten ürün gurubunun yanı sıra fayans, eskitme, mozaik, özel dizaynlar ve proje çalışmalarıyla üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefleyen şirketimiz, aynı zamanda eski medeniyetlerin mimari kültürlerini ürün yapısı içinde harmanlayarak estetik, otantik ve bulunduğu mekana ferahlık veren bir tarza dönüştürerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Tüketici odaklı üretim anlayışını sektörün yenilikçi beklentilerini ürün yapısına ve hizmet anlayışına en iyi şekilde yansıtan Hurok Marble yeni eğilim ve trendleri doğru analiz ederek rekabetin sınır tanımadığı günümüz koşullarına en uygun bir şekilde uyarlamıştır. Dünya kalite standartlarında üretim yapan, satış ve satış sonrası hizmet ağıyla tüketici ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamayı temel bir işletme politikası olarak gören şirket, farklı yasam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına hitap eden ürünleriyle tercih edilen bir marka konumuna ulaşmıştır. Hurok Marble sadece yurt içinde değil, başta İtalya, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Avustralya gibi ülkeler olmak üzere 49 ülkeye yapılan ihracat hacmi ile de kalitesini kanıtlamış olup sektörün saygın markaları arasında yerini almıştır. Hurok Marble  2016’da kurumsallaşma çalışmalarına start vermiş, şirketin üretim, yönetim ve hizmet süreçlerinde kurumsal kaynak planlama altyapısını oluşturup, kapasite gelişimi ile hızlı büyümeyi ve rekabet gücünü yükseltmeyi sağlamak amacına yönelik projelere imza atmış; 2017’de de bu sürecin sürdürülebilir hale gelmesi için entegre kalite yönetim sistemleri kurarak ISO 9001:2015 – OHSAS 18001:2007 – ve ISO 14001:2015 Çevre Belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Çınardan

Çınardan

Dış Mekan Kaplamaları

Gebze / Kocaeli

Çınardan Orman Ürünleri, müşterilerine dünya standartlarında ahşap ve ahşap türevi ürünlerle bunlara ilişkin çeşitli bazı hizmetler sağlayan Türkiye'nin öncü bir firmasıdır. Gerek ithalatçı kimliği, gerekse imalat konusundaki yatırımları sayesinde, ormancılık sektöründe oldukça kısa bir sürede sağlam bir konum elde etmiştir.Çağdaş tesislerde seri ve hızlı üretim...Çınardan Orman Ürünleri, üretim tekniklerini, imalata yardımcı araç ve gereçlerini, makine parkurunu, tesis imkanlarını ve de profesyonel depolama anlayışını sürekli olarak geliştirmekte ve güncellemektedir. Çalışanları için sağlıklı ve güvenli iş alanları yaratmanın görevi olduğunu bilen Çınardan, iş güvenliğiesaslarına uygun ortam ve koşulları uygulamakta, çalışanlarını da iş güvenliği konusunda eğitmektedir.İthal ettiğimiz ağaçları, son tüketici mamüllerine dönüştürüyoruz.Latin Amerika'da yerel devlet tarafından ormancılığa özel şartlarla izin verilmiş doğal alanlardan toplayıp, tomruk olarak gemi taşımacılığı ile arada hiçbir aracı olmadan ithal ettiğimiz ağaçları, Türkiye'de (Gebze) bulunan modern üretim tesislerimizde, genellikle denizcilik ve peyzaj alanlarında kullanılmak üzere işliyoruz.