TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Duvar Kağıdı ve Duvar Kaplama

Duvar Kağıdı ve Duvar Kaplama

Duvar kâğıdı, duvar yüzeyini korumak ve dekorasyona farklılık katmak amacıyla kullanılan yapı malzemesidir. İç mekân dekorasyonu için tercih edilen duvar kağıtları dış mekanlarda yerini duvar kaplamaya bırakır. Duvar kaplamalar hem dış mekanlar için hem de iç mekanlar için son yılların en çok tercih edilen çözümleri arasında. Duvar kağıtları uzun yıllar kullanılabilmesi, su geçirmemesi, nem oluşturmaması, kolay ve temiz uygulanabilir olması, temizlemesinin kolay olması, dekorasyonu tamamlamadaki başarısı, zamandan tasarruf sağlaması, ses ve ısı izolasyonuna destek olması, malzemelerinin doğal olması dolayısıyla insan sağlığına zarar vermemesi, renk ve desen seçeneklerinde özgürlük sağlaması, birçok farklı seçeneğe sahip olması gibi nedenlerden dolayı her geçen gün daha çok tercih edilmektedir. Duvar kaplama seçenekleri arasında duvar kağıdı, kumaş kaplama, seramik, karo sıralanabilir. Cosalindo.com’da tasarım duvar kağıtlarının en özel modellerini bulabilir, ev dekorasyonu, otel dekorasyonu, ofis dekorasyonunuz için en özel çözümlere ulaşabilirsiniz. Lüks duvar kağıdı modellerine ulaşmak için Cosalindo’ya göz atabilirsiniz. Aradığınız kaliteli tasarım karolar için de Cosalindo’ya göz atabilirsiniz. Seramik karo tasarım markaları, lüks ve kaliteli duvar kağıdı markaları Cosalindo’da dekorasyona ilgi duyan herkesle buluşuyor.

Lot Duvar Kağıdı ve Kumaş

Lot Duvar Kağıdı ve Kumaş

Duvar Kağıdı ve Duvar Kaplama

Kadıköy / İstanbul

1991’de iki mimarın ortaklığı ile kurulan ve 1993 yılında Limited Şirkete dönüşen LOT, duvar kâğıdı konusunda uzmanlaşmış, "çeşit, kalite ve güven"i temsil eden bir markadır. LOT; Avrupa`dan Agena, Eijffinger, Elitis, Galerie, Guy Masureel, Lewis & Wood, Newmor ve Amerika`dan Wallquest ve Thibaut gibi seçkin duvar kâğıdı ve kumaş firmaları ile çalışmaktadır. LOT, en seçkin duvar kâğıdı üreticileri arasından seçtiği çağdaş, yenilikçi, gerek tasarım gerek üretim yöntemleriyle sürekli kendini geliştiren, kaliteli ürünler sunmak adına teknolojik gelişmeleri takip ederken çevrecilikten ödün vermeyen, uzun süreli kullanımı hedefleyen duvar kağıdı ve kumaş üreticileri ve markaları LOT çatısı altında toplanmaya devam etmektedir. LOT için lüks kelimesi; uzun süreli kullanım, çevreci teknoloji sayesinde duvarların nefes almasına izin veren, değişim aşamasında duvar yüzeyini bozmadan kolayca sökülen duvar kağıtları ile artan yaşam kalitesini ifade etmektedir. Tecrübesi sayesinde doğru duvar kâğıdı, kumaş cinsi, renk ve desen seçimlerine yönlendirerek sürdürülebilir bir lüks ile uzun süreli kullanım karlılığı sağlayan LOT duvarlarınıza değer katmak için sizlerle.

Gültaş Gallery

Gültaş Gallery

Duvar Kağıdı ve Duvar Kaplama

Beşiktaş / İstanbul

Gültaş,Victorian dönemi banyo kültürünün özgün ve seçkin karakteristik özelliklerini günümüz modasına uyarlayarak güncelleme fikrinden doğmuştur. Gültaş, banyo ve Spa dünyasındaki en yeni kaliteli ve marka ürünleri ülkenin elit ve ünlü tabakasına sunan ilk firma olmaktan gurur duyar.   Gültaş firması ilk olarak 1983 yılında en ünlü markaları seçkin müşteri kitlesine zengin ürün yelpazesiyle sunmaya başladı. Geçen yıllar Gültaş`ı banyo malzemeleri yan ürünleri; banyo yer döşemesi, mobilyası ve aksesuarları  konusunda da uzmanlaştırmış ve lider firma pozisyonuna taşımıştır. Hedefimiz sektörde lider kalmaktı ve bunu da her zaman güncel olmayı başaran ve modası hiçbir zaman geçmeyen ürün çeşitliliğimize borçluyuz. Klasik veya modern tüm ürünlerimiz ile, Gültaş olarak  satış sonrasında da tüm seçkin müşterilerimize  çok titiz benzersiz ``kişiye özel müşteri hizmetleri``servisiyle hizmet sunmayı ilke edindik.   Gültaş; Avrupa kültürünün karakteristik özellikleriyle bezenmiş banyo, Spa ürünleri ve benzersiz ürün kalitesiyle, önde gelen Türk mimarlar tarafından da Türkiye`nin vazgeçilmez firması olarak benimsenmiştir. Sektörde lider olmak, omuzlarımıza işimizde başarılı olma zorunluluğu dışında alanımızda çıkan en son yenilikleri takip etmek ve siz seçkin müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek sorumluluğunu da yüklemektedir.   Bu özellikleriyle Gültaş firması Spa ve banyo malzemeleri sektöründe lider firma konumundadır.

Mika Home

Mika Home

Duvar Kağıdı ve Duvar Kaplama

Beşiktaş / İstanbul

Mika Home 2007 senesinde Yasemin Mumcu ve Funda Tekin Aslanoğlu tarafından kurulmuştur. Yasemin ve Funda, Koç Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Amerika'da yaptıkları Yüksek Lisans sonrası ev dekorasyonunda farklılık yapma kararı almışlardır. Bugüne kadar yapmış oldukları iç dekorasyon projelerinde kaliteye ve farklılık yaratan doğal kumaşlara önem vermişlerdir. Aynı zamanda Türkiye'nin önde gelen kumaş firmalarına yarı zamanlı koleksiyon danışmanlığı ve marka danışmanlığı vermektedirler. Dekorasyonda yalın bir zarafet arayan, kullanım kolaylığına öncelik veren zevklere perdelik ve döşemelik yelpazesinden farklı desenler ve dokularla ev, otel, tekne ve kurumsal şirketlere servis vermektedirler. Mika Home’da ağırlıklı olarak perdelik ve döşemelik kumaşlar, yastık, nevresim, masa örtüsü, runner, havlu gibi ev tekstiliyle ilgili birçok ürün bulabilirsiniz. Hazır koleksiyonlarımızın yani sıra kişiye özel dikimler de yapılmaktadır. İthal duvar kağıtları ile duvarlarınız süslenmektedir. Farklı ev aksesuarları katarak keyifli yaşam alanları yaratılmaktadır.