COSALINDO

TASARIM – MİMARİ – YAŞAM TARZI

Geraldine Abajur
Geraldine Abajur
Geraldine Abajur
Geraldine Abajur
Geraldine Abajur

Geraldine Abajur

1.839,40 TL
1
Ankara için ücretsiz Kargo! Son 2 Adet!

Soru ve talepleriniz için bize ulaşın.

0850 811 55 77
1987 Kasım ayında Mark Moussa aksesuar ithalatı alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Arteriors Home’u High Point’de kurdu. Klasik materyaldeki geleneksel aksesuarlara odaklanan Arteriors, üç kişilik bir aksesuar şirketinden sofistike aydınlatma, mobilya, duvar dekoru ve dekoratif aksesuarlar sunan küresel bir lider haline dönüşmeye başladı. Mark Moussa’nın aile şirketi olma hayali çocukları Mackenzie ve Tanner’ın Arteriors ailesine katılmasıyla gerçekleşmiş oldu.

Kategori : Abajurlar

Stil : Modern

Renk : Şeffaf

Malzemeler : Cam

Tedarik Süresi : 3 İş Günü

Yükseklik : 64.00 cm

Derinlik : 49.00 cm

G Concept

2013 yılında Gökçe Özcan’ın adımıyla yola çıkan firmamız, 2015 yılı itibarıyla kendi markası G Concept’i kurdu. G Concept, hizmet vermeye başladığı tarihten itibaren kaliteyi vazgeçilmez tutarak, sektördeki yenilikleri takip etmekte; dünyanın önde gelen mobilya, aksesuar ve aydınlatma markalarını Türkiye’ye getirmektedir. G Concept; hedeflediği yüksek kaliteyi, sadece ürünlerinde değil, hizmet kültüründe de korumaktadır. Bu kültürle yaşama kattığı pek çok başarılı proje gibi, sizlerin yaşamına da dokunmak ve mekanlarınıza değer katmak için çalışmalarını sürdürmektedir.  

Gönderim Alanları

Bu ürün tüm Türkiye’ye teslim edilebilmektedir.

Teslimat

Siparişiniz, 3 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Cumartesi, pazar ve resmî tatiller iş günü olarak sayılmamaktadır. Kargo teslim adresine bağlı olarak teslimat süresi değişim göstermektedir.

Teslimat sırasında siparişinizin kontrolünü kargo görevlisinin yanında yapmanız ve hasarlı ürünle karşılaşma durumunda görevliye tutanak tutturmanız gerekmektedir. Hasarlı veya bozuk olduğuna dair tutanak tutturulmayan ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilmemektedir.

İade

Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde [email protected] adresine e-posta göndererek ya da (850) 811 55 77 numaralı telefonu arayıp Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek ürün iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı veya kutusu açılmış, benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, (varsa) standart aksesuarları kaybolmuş, eksik ve hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Ürününüzün iade işlemleri başlatıldığı takdirde, iade süreciniz tarafımızca takip edilir.

İade süreciniz tamamlandığında ödeme tutarınız en geç 1-3 iş günü içerisinde kredi kartınıza/banka hesabınıza geri yatırılır. İade tutarınızın hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre farklılık gösterebilir.

Benzer Ürünler