TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kapı ve Pencere

Kapı ve Pencere

Ev dekorasyonunda kapı ve pencere akla ilk gelen parçalar olabilir ancak kapı ve pencere profesyonel iç mimarların atlamayacağı önemli bir tamamlayıcıdır. Kapı ve pencereler mekânda oluşturulmak istenilen stili tamamlama konusunda yardımcı olan önemli detaylardır. Cosalindo’da Artella’nın sürgü kapı modelleri, çarpan kapı modelleri, cam kapı modelleri, çift yönlü kapı modelleri, iç mekan kapı modelleri, katlanır kapı modelleri ve daha fazlası ev, ofis, otel, mağaza, showroom gibi alanlarınızda özel kapı seçeneklerini incelemek için Cosalindo’nun kapı ve pencere profesyonellerine göz atabilirsiniz. Size sunulan seçeneklerle sınırlı kalmanız şart değil, dilediğiniz gibi bir pencere tasarımı da yaptırabilir ya da kendi tasarımınızı mevcut pencerelerinize uygulayabilirsiniz. Evinizde romantik bir hava istiyorsanız kapı ve pençelerinizde soft tonlar tercih edebilirsiniz, pudra iyi bir seçim olacaktır. Vintage bir görünüm elde etmek için eskitme görünümlü ahşap kapılar tercih edebilir ya da pencerelerinizi bu şekilde yenileyebilirsiniz. Cosalindo’da yer alan ürün profesyonellerinin kapı ve pencere çözümleri size ilham verebileceği gibi sizin için en uygun projeyi seçip uygulatmanıza da yardımcı olacaktır.

Okey Porte

Okey Porte

Kapı ve Pencere

Kadıköy / İstanbul

OKEY – Yeni Nesil Güvenlik Kapıları - son teknolojiyi kullanarak özel fonksiyonları ve kendine has dizayn bakış açısıyla modellerini geniş bir yelpazede sunuyor. OKEY modern ürünleri gelişmiş teknoloji ve inovatif makineler aracılığı ile üretir. İtalya’daki ve aynı zamanda yurt dışındaki uluslararası fuarlara katılım gösterir. OKEY; CE ve Avrupa standartlarına uygun Burglar-proof sertifikalı yeni modelleri ile zenginleştirilmiş güvenlik kapıları serisine sahiptir. Üst seviye ısı ve ses yalıtımı ile hava & su & rüzgâr geçirmezliği açısından mükemmel performans sunuyor. Prestijli İtalyan mimarlar ile iş birliği yapan OKEY, farklı istekleri; yüksek teknik performans, yaşayan konfor ve dizayn ile karşılıyor. Mutlak kesinlik sağlamak amacıyla ve yapısal deformasyonu sıfıra indirme hassasiyetiyle OKEY tesislerinin, son derece yenilikçi ve sürekli güncellenen tam otomatik üretim hattı vardır. Bununla birlikte, oldukça sanayileşmiş yüksek endüstriyel Okey üretim sürecine rağmen her nihai müşterinin, tasarımcının, mimarın, inşaat firmalarının ve bayinin özel taleplerini karşılamak için %70 oranında özelleştirilebilir kapılar üretilir. OKEY, Made in Italy “Yeni Nesil Güvenlik Kapıları” şimdi Artella güvencesi ile Türkiye’de.

Artella

Artella

Kapı ve Pencere

MALTEPE/KARTAL / İstanbul

ASLANDAĞ Grup bünyesinde faaliyet gösteren Artella, kendi tesislerinde kapı, mutfak ve banyo üretimini gerçekleştirmektedir. Son kullanıcılarına mekân üreten tanınmış birçok inşaat firması, projelerinde Artella ürünlerini tercih etmektedir. Mağazacılık ve perakende alanında da sürekli gelişim gösteren Artella, Caddebostan/Kadıköy’de bulunan yeni mağazasında da hizmet vermeye başlamıştır. Artella, İtalya’nın önde gelen firmaları Pedini Cucina Mutfakları’nın ve Okey Porte Çelik Kapıları’nın da temsilciliklerini alarak kendi garantisinde müşterilerine sunmaktadır.