TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

12.12.2018

2019'A MUTLULUK TAŞIYACAK 12 EV HEDİYESİ ÖNERİSİ

Yılbaşı gecesi kalabalığın içinde eğlencenin tadına varamayanlar ev partileri, birlikte yenilecek keyifli yemekler organize ederek dostlarını bir araya getirmeyi tercih ediyor. Yılbaşı partisine ya da yılbaşı için yemeğe giderken bir içecek götürmeyi tercih edebileceğiniz gibi ev hediyesi de tercih edebilirsiniz. Ayrıca yeni yıl ev hediyeleri olarak da sıralayabileceğimiz hediye önerilerine göz atmayı unutmayın. 

Sevdiklerimizi mutlu etmeyi hepimiz istiyoruz ama ev hediyesi seçerken yaptığımız bazı yanlışlar mutluluk getirmek yerine yük de olabiliyor. Bu nedenle en çok hediye gönderilen özel gün olan yılbaşı için özel ev hediyeleri seçmek istedik. Yılbaşı gecesi için düzenlenen bir akşam yemeğine giderken hediyenizi götürebileceğiniz gibi aynı zamanda yeni yıl hediyesi olarak da ev hediyesi tercih edebilirsiniz. Özellikle de ailecek tanıştığınız dostlarınıza kişisel hediyeler yerine ev hediyesi vermek daha işlevsel olacaktır. Uzaktaki dostlarınıza hediye gönderecekseniz size Cosalindo'nun da dahil olduğu bir platformu önerebiliriz. Jestiniyap'ta Cosalindo'dan kolayca ev hediyesi gönderebilirsiniz. Böylece hediye göndereceğiniz kişinin ya da ailenin adresini bilmenize gerek olmadan onları mutlu edecek hediyeyi kolayca seçip gönderebilmeniz mümkün. 

Gelelim yılbaşı hediye önerilerimize... Sizin için mümkün olduğunca az risk ve bol mutluluk taşıyan hediye önerilerini bir araya getirdik. Yeni yıl ev hediyeleri inceliyor ancak doğru hediyeyi bulamıyorsanız seçtiklerimiz size rehberlik edecektir. Daha çok hediye önerisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tablolar ve duvar aksesuarları çok aşırıya kaçmadan doğal tablolar ya da duvar aksesuarları tercih edebilirsiniz. Duvar dekorasyonu söz konusuysa hediye ettiğiniz parçalar için evde mutlaka uygun bir yer bulunacaktır. Hediyelik tablolar ve duvar dekorasyon seçimleri için şuraya göz atabilirsiniz. 

Vazolar da tıpkı duvar aksesuarları gibi uygun bir yer bulmanın nispeten kolay olduğu parçalardır. Sevdiklerinize vazo hediye edebilirsiniz, kırmızı ya da yeşil tonlu parçalar seçerseniz yılbaşı için daha uygun olacaktır. Zamansız lüks vazolar da hediye olarak tercih edilebilir. Hediyelik vazolar için şuraya göz atabilirsiniz. 

Bereket sembolü olan, şans getireceğine inanılan figürlerin yer aldığı hediyelikler de ev hediyesi olarak sadece yeni yılda değil her zaman ev hediyesi olarak tercih edilebilir. Fil, başak, arı, karınca, nar ve benzeri figürlere sahip hediyelikleri incelemek için Cosalindo'da dekoratif objeler bölümüne göz atabilirsiniz. Bizim yılbaşı favorimiz nar tabii ki, yılbaşında nar kırmaya da gönderme olacak bu özel hediyelerin en güzelini seçin ve arkadaşınızı hediyenizle büyüleyin. 

Yılbaşı hediyelerinin pek çoğunun ortak özelliği kırmızı olmaları... Kırmızı dekoratif objeler, kırmızı aksesuarlar yılbaşı hediye önerilerimizde de yerini aldı. 

Kahve setleri de her eve lazım olarak sayabileceğimiz, hiçbir zaman eskimeyecek, her eve uyum sağlayacak özel hediye seçenekleri arasında. Türk kahvesi setleri tercih edebileceğiniz gibi kahve fincanı da tercih edebilirsiniz. Her zaman hatırlanmanızı sağlayacak bu özel hediyeler için kahve setlerine göz atabilirsiniz. 

Yastıklar hatta battaniyeler de hoş birer yeni yıl ev hediyesi olarak karşımıza çıkıyor. Sıcacık desenleri, dokuları ve renkleri ile evin birçok alanında değerlendirilebilecek yastıkları bir de hediye olarak düşünün. 

Çerçeveler her zaman ilgi çekicidir. Yılbaşı aile demek, dostlar demek; bu nedenle çerçeve doğru bir hediye olacaktır. Lüks çerçeveler de hediye olarak ilginizi çekebilir. 

Sofra ürünleri, özellikle yılbaşı yemeği için davet edildiğinizde göz alıcı sofralar kurmaktan hoşlanan arkadaşınıza sofra ürünleri hediye edebilirsiniz. 

Mumlar, mumluklar, şamdanlar; en çok da kış aylarında tercih ediliyor. Yaşam alanlarına sıcaklık katan mumlar ve mumluklar da hoş birer yeni yıl hediyesi olabilir. Şurada ve şurada inceleyebilirsiniz. 

1. Save The Flowers Gold 7 Tablo2. Gandecor Çini Kırmızı Mumluk | 3. Esma Dereboy Nar Desenli Dekoratif Obje | 4. Meyer Objects Modern Kırmızı Duvar Saati | 5. Selamlique 2'li Toile Kahve Takımı | 6. Anvogg Flame Kare Shearling Yastık7. Kiosk Flamant Farah Piknik Sepeti | 8. Staub Specialities Grafit Gri Fondü 9. Anvogg Timsah Cavallino Çerçeve | 10. Accract Gümüş Kaplama Buz Kovası | 11. Noce Home Dore Kılıflı Beyaz Mermer Mum | 12. Cemile Enigma Viski Seti 

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar