TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

03.10.2019

BEBEK ODALARI İÇİN KOLTUK ÖNERİLERİ

Anneler çok yoruluyor, onların bebeklerinden ayrılmadan keyif saati geçirebilecekleri, bebekleri kucağında oturabilecekleri bir koltuk, bebek odasının olmazsa olmazları arasında sayılabilir. Sizler için bebek odasında kullanabileceğiniz koltuk önerilerini sıralıyoruz. 

BEBEK ODASI KOLTUĞU NEDİR?

Bebek odası koltuğunun temelde henüz bir standartı yoktur. Dolayısıyla kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçip bebek odasına yerleştirdiğiniz ve bebeğinizle geçirdiğiniz dinlenme saatlerinde kullanabileceğiniz, emzirirken rahatlıkla oturabileceğiniz, bebeğinizi kucağınızda uyutabileceğiniz bir koltuk bebek odasına koyulabilir. Bu nedenle bebek odası için koltuk ararken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz daha doğru olacaktır. 

BEBEK ODASI KOLTUĞU NASIL OLMALIDIR?

Bebek odası koltukları en başta rahat olmalıdır. Sallanan koltuklar, ayak uzatma tabureli koltuklar bu noktada talep gören modellerden sayılabilir. Metal detaylardan, kalın ve terletici kumaşlardan, püskül gibi bebeğin dikkatini dağıtacak detaylardan, çok dar oturma alanı olan koltuk modellerinden, kolçaksız modellerden uzak durmakta fayda olabilir. Elimizden geldiğince bir bebek odasında işinize yarayabilecek koltuk modellerini listeledik. Seçtiğimiz tasarım koltukları yazının sonunda bulabilirsiniz.

Daha çok koltuk modeli için: https://www.cosalindo.com/koltuklar 

Bebek odası mobilyaları için: https://www.cosalindo.com/bebek-cocuk-odasi-mobilyalari

Bebek odası aydınlatmaları için: https://www.cosalindo.com/bebek-ve-cocuk-odasi-aydinlatmalari

Bebek odasına dar ve az yer kaplayan küçük bir koltuk da elbette seçebilirsiniz. Bu seçim, tamamen sizin kullanım alışkanlıklarınıza bağlı. Dekorasyon stiliniz, renkleriniz, kullanım tercihinizi göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilir, özenle detaylandırdığınız bebek odanız için doğru koltuğu siz bulabilirsiniz. 

Bebek odaları için koltuk önerileri: 

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar