TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

DETAYLARI KEŞFE ÇIK

30.12.2017

Yeni yılda yeni bir dekorasyon isteyenler için küçük bir önerimiz var. Soft renklere ne dersiniz? Pudra ve gri tonlarının altın rengi ile uyumu ev dekorasyonunda ilgi çekici bir bütünü tamamlamanıza yardımcı olabilir. Mutlaka yeşil bir bitki de ev dekorasyonunuzda yer almalı, dilerseniz tablonuzu yeşil tonlarda seçerek odanıza yeşil detaylar ekleyebilirsiniz. 

1 • Bretz Klasik Form Bej Kanepe ► https://www.cosalindo.com/klasik-form-bej-kanepe
2 • Parlaq Interiors Curve Avize ► https://www.cosalindo.com/curve-yatay-camli-pirinc-kaplama-avize
3  Saken Art of Glass Round Yan Sehpa ► https://www.cosalindo.com/round-yan-sehpa
4 • Da Paola Interiors Duvar Aksesuarı ► https://www.cosalindo.com/urchin-pirinc-duvar-aksesuari
5 • Uttermost Money Tree 2'li Tablo ► https://www.cosalindo.com/money-tree-2li-tablo
6 • Uttermost Golden Coral Dekoratif Obje ► https://www.cosalindo.com/golden-coral-dekoratif-obje
7 • Muhtelif Design Haki Kare Yastık ► https://www.cosalindo.com/haki-kare-yastik
8 • Muhtelif Design Krem Dikdörtgen Yastık ► https://www.cosalindo.com/krem-dikdortgen-yastik
9 • Hamam Marine Breeze Krem Throw ► https://www.cosalindo.com/marine-breeze-krem-throw

- Bengü Ö. Uğurel