TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

12.09.2017

EN KÜÇÜK MOBİLYALAR: PUFLAR

Mobilya satın alırken en zorlandıklarımız, karar aşamalarında epey gelgitler yaşadığımız yatak odası, salon oturma grubu, yemek grubu gibi büyük parçalardır. Bunlarda son kararı verene kadar sancılı ama bir o kadar da keyifli bir süreç geçirebiliriz. Bununla birlikte araştırması ve satın alması en yormayan ve pratik olanlar ise puflar gibi küçük parça mobilyalardır. Genel görünümde hacim olarak fazla yer tutmadığından ve mekana girildiğinde ilk izlenimi etkileyecek ebata sahip olmadığından riskli ve kalp çarpıntılı sürece dahil değillerdir. Her şeyden önce sevimli birer parça olduklarından araştırması da ayrı zevklidir.

 

Bou Art & Design Lacivert Süet Puf https://www.cosalindo.com/lacivert-suet-puf

Salondan, girişteki dresuar altına, yatak odasından giyinme odasına hatta mutfaktaki oturma ünitelerine kadar pek çok alanda puflara yer veririz. Dresuar altında kullanılacaklar konumu gereği uzun süreli oturmalara yer vermeyeceğinden şekil olarak çok beğendiğiniz ama konforundan şüphe duyduğunuz bu modellere rahatlıkla yer açabilirsiniz.

Hamm Cozy Masif Meşe Kırmızı Puf https://www.cosalindo.com/cozy-masif-mese-kirmizi-puf

Sizler için Cosalindo’dan evlerinizde yer verebileceğiniz farklı stildeki pufları derledim. 

Masif meşe kırmızısı hafif bel bölümü olan bu puf mutfaklar için ideal. Kısıtlı alan sunan mutfaklarda oturma grubuna yer verilecekse fazla yer kaplamaması açısından tercih edilebilir. 

Chandellier de Tina Aslan Ayak 2'li Pembe Puf https://www.cosalindo.com/aslan-ayak-2-li-pembe-puf

Saten-teflon kumaş seçilmiş, 19. Yüzyıl Fransız saraylarından çıkıp gelmiş gibi bir havaya sahip pembe puflar cam önü keyfi için yatak veya oturma odaları için ideal.

Nil Ata Interiors Bölmeli Ahşap Sehpa & Puf https://www.cosalindo.com/bolmeli-ahsap-sehpa-ve-puf

Nil Ata Interiors Ahşap Sehpa ve Puf https://www.cosalindo.com/ahsap-sehpa-ve-puf

İşte size biraz etnik, biraz kabile yaşamına gönderme yapan ama oldukça şirin bir ahşap puf. Teras mobilyanızın tamamlayıcısı olabileceği gibi evinizin stiline bağlı olarak iç mekanda da kullanabileceğiniz bir parça. 

Aynı etnik stilin devamı olarak bu ahşap tabure ile birlikte de kullanılabilir.

Bou Art & Design Royal Kadife Puf https://www.cosalindo.com/royal-kadife-puf

Kadife-kapitone birlikteliği yüzyıllara meydan okuyan bir klasik iken yer vermemek olmazdı elbette. Evin bir köşesinde mutlaka yer bulacak türden.

Name Design Studio Suzani Kara Büyü Puf https://www.cosalindo.com/suzani-kara-buyu-puf

Hamm Kahverengi Davul Puf https://www.cosalindo.com/kahverengi-davul-puf

En şık puf modelleri için Cosalindo.com sayfalarında tura çıkabilirsiniz.

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar