TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

29.11.2016

EV DEKORASYONUNDA YASTIK HAREKETİ

Bu ay hep birbirini tamamlayan ya da set halinde yazılar oldu. Aslında bu tarz paylaşımlar birbirini destekleyici olduğu için daha net fikir veriyor. Olması gerekenler akıllarda daha rahat şekilleniyor. Orta sehpa dedik, koltuk şalı dedik sıra geldi desen desen, renk renk yastıklara!

Muhtelif Design Turkuaz Desen Kadife İkat Yastık https://www.cosalindo.com/turkuaz-desen-kadife-ikat-yastik

Her an her aklımıza esen yere yerleştirebileceğimiz, sonsuz şekil içinden seçip kombinleyebildiğimiz en pratik dekorasyon araçlarımızdan yastıklar. En cezbedici olanları kuşkusuz yatak üzerindekiler bana kalırsa. Rahat bir uykuya davet ederken, tarz bir şıklığı da ıskalamak istemiyorsanız yatak odası dekorasyonunuza ve yatak örtünüze uyabilecek ancak değişik desen ve tonlarla da çarpıcı bir etki yaratacak modelleri bir arada kullanabilirsiniz. 

Muhtelif Design Haki Kare Yastık https://www.cosalindo.com/haki-kare-yastik

Püsküllü yastıklardan da yardım alabilirsiniz. Sadece salonlarda kullanılacak sükseye sahip değiller zira. Yatak odanıza da hareket katabilir. 

Muhtelif Design Lacivert İkat Kare Yastık https://www.cosalindo.com/lacivert-ikat-kare-yastik

Aynı renk ve model birkaç yastığı bir arada kullanacaksanız odaya yaymadan tek bir mobilya üzerinde dizmeniz daha iyi bir seçim. Etrafa dağılmış aynı renk yastıklar tekrar hissi verirken, hepsinin bir arada kullanılması tek bir renge çarpıcı bir vuruş yapmış olur. En beğenilen yastık modellerini incelemek için >> https://www.cosalindo.com/yastik-ve-minderler

Ebat konusunda da kendinizi sınırlamayın. Farklı boydaki kırlentleri dizebilir son vuruş olarak da grubun harici farklı bir form yastıkla tamamlayabilirsiniz; yuvarlak veya dikdörtgen gibi.

Muhtelif Design Sarı Mor Çizgili Kare Yastık

Etnik desenleri kombinlemek kadar kolayı da yok! İstediğiniz rengi birbiriyle çarpıştırın, ortaya çıkacak cümbüşün keyfini sürün!

Muhtelif Design Lacivert Zikzak Desenli Yastık https://www.cosalindo.com/lacivert-zikzak-desenli-yastik

Eğer bir genç odasında yer alacaksa yastıklar, tematik veya mesajlı olanları tercih edin derim. Gençlerin mesaj kaygılı hayatlarına siz de dokunmuş olursunuz.

Esprili baskılı kumaşlar da yine gençleri cezbedecektir. Sadece zevklerine hakim olun yeter, sonuca bayılacaklar.

Eğer koltuklarınızda desensiz, düz renkleri seçerseniz değişen mevsimlere göre kırlentlerinizi yenileyebilir kendinizi her daim tazelenmiş bir ortamda hissedebilirsiniz.

Ufaklıkları da unutmamak lazım tabii. Bebekler için güneş, bulut, ay veya sevimli hayvancıklarla kaplı yastıklar kullanılabileceği gibi, biraz daha büyük çocuklara sevdikleri çizgi karakterlerin resimlerini bastırarak da jestler yapabilirsiniz.

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar