TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

31.05.2019

HAYATIN HER ANINA ÖZEN GÖSTERENLER İÇİN TASARIM PİKNİK SEPETLERİ

Geçtiğimiz sene piknik sepetlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederek girelim konuya. Bahar ve yaz ayları geldiğinde bize en çok sorduğunuz ürün hiç şüphesiz piknik sepeti oluyor. Biz de sizden aldığımız talepler doğrultusunda her yıl piknik sepeti çeşidimizi biraz daha artıyoruz. Henüz piknik sepetiniz yoksa, keyifli yazımıza ve yazının sonunda seçtiğimiz piknik sepetlerimizi inceleyebilirsiniz. 

piknik keyfi

Pikniği açık alanda yapılan yeme-içme keyfi diye özetleyebiliriz. Piknik en sevdiklerimizle açık havada keyifli saatler geçirmemizi sağlar. Bu saatleri stres içinde geçirmek yerine her anını özenle tasarlayarak eğlenceli geçirebiliriz. Romantik gece piknikleri, arkadaş grubu ya da aileyle çıkılan kalabalık piknikler... Bu piknikler sevdiklerimizle aramızdaki bağı kuvvetlendiren, unutamayacağımız anılar kazandırır. 

Pikniklerde aksilikler bazen can sıkar, yanımıza almayı unuttuğumuz bir servis tabağı ya da tuzluk piknik keyfimizi kaçırabilir. Piknik sepetleri hem bu unutmaları en aza indirecek hem de pikniğinize stil kazandıracak. 

piknik sepeti

Farah Piknik Sepeti, 4 kişilik çatal, bıçak, kaşık, tabak ve bardak takımının yanı sıra tuzluk-biberlik ve tirbuşonla birlikte gönderiliyor. Bir piknik sepetinde ihtiyacınız olan her şeyi içinde bulunduran Farah Piknik Sepeti ile pikniklerinizde yanınıza sadece yiyeceklerinizi almanız yeterli. Doğal hasırdan yapılmış piknik sepeti ile piknik keyfiniz eksilmesin. 

mavi piknik sepeti

Flamingo desenli Ebru İpek Piknik Sepeti, sıcak/soğuk tutan özel yalıtımlı bölümünün yanı sıra 4 kişilik çatal, bıçak ve kaşık seti, 4 adet cam bardak, 4 adet porselen tabak, 1 adet tirbüşon açacak, iç astar desenine uyumlu şekilde 4 adet kumaş peçete ile birlikte gelir. 

Taşıma sapı taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca piknik dışındaki zamanlarda mavi hasır yapısıyla dekoratif amaçlı da kullanılabilir. 

hasır piknik sepeti

4 kişilik çatal, bıçak ve kaşık seti, 4 adet cam bardak, 4 adet porselen tabak, 1 adet tirbüşon açacak, iç astarınki desenine uyumlu şekilde 4 adet kumaş peçete ile birlikte gelir. 

beyaz piknik sepeti

Ebru İpek Çizgili Piknik Sepeti; sıcak/soğuk tutan özel yalıtımlı bölümünün yanı sıra 4 kişilik çatal, bıçak ve kaşık seti, 4 adet cam bardak, 4 adet porselen tabak, 1 adet tirbüşon açacak, iç astar desenine uyumlu şekilde 4 adet kumaş peçete ile birlikte gelir. Taşıma kemeri, taşıma kolaylığı sağlar. Piknik dışındaki zamanlarda hasır yapısıyla dekoratif amaçlı da kullanılabilir.

bahçede piknik

İthal piknik sepetlerinin trend olduğu bu günlerde Design State Home Gri Piknik Sepeti ilginizi çekecek. Gri Piknik Sepeti'nin içerisinde 4 adet tabak, 4 kişilik çatal bıçak kaşık takımı, 4 adet bardak, tirbuşon, tuzluk ve biberlik mevcuttur. Ayrıca içindeki soğuk tutma haznesi ile içeceklerinizin uzun süre soğuk kalmasını sağlıyor. 

İthal piknik sepetlerini hemen aşağıda bulabilirsiniz. 

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar