TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

27.09.2018

İSTANBULLU GELİN DİZİ ÜRÜNLERİ

Her bölümünü merakla beklediğimiz İstanbullu Gelin dizisinde artık Cosalindo var. İstanbullu Gelin dizisinde kullanılan mobilya ve aksesuarları sizin için listeledik. Çok sorduğunuz birçok ürünü bu yazımızda bulabilirsiniz. 

İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonu yine heyecanlı başladı. Boran Ailesi yeni hayatına alışmaya çalıştığı ilk bölümde başta Ülfet olmak üzere herkesin hayatındaki değişimler yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. İstanbullu Gelin 3.sezonunun ilk bölümü olan 54. bölüm 2038 yılından bir sahne ile başlıyor. Yaz'ın Süreyya'nın terapisti İdil'i ziyaret ettiği bu sahnede 2038 yılının fütüristik görüntüsü Cosalindo mobilya ve aksesuarları ile yakalandı. Şimdi dilerseniz bu mobilya ve aksesuarlara, İstanbullu Gelin'in 2038 yılı dekorasyonuna birlikte göz atalım. Fütüristik dekorasyonla ilgili detaylı bilgi için daha önce yayınladığımız Fütürizmi Başlatmak yazımızı okuyabilirsiniz. 

Çok sorduğunuz İstanbullu Gelin ürünlerini tek tek tanıtalım. 

Fütüristik stilin başarıyla uygulandığı mekan bir psikiyatri ofisi, İdil'in ofisinde sahne 2038'de geçiyor. 

İSTANBULLU GELİN 2038 DEKORASYONU

Çalışma Masası Angle Magic Masa Deniz Üner tasarımı ve Cosalindo'da Ozon Design markasında bulunabilir. 

Çalışma masasına uyumuyla muhteşem bir bütünü tamamlayan Tola Executive Çalışma Sandalyesi Koleksiyon'a ait ve Cosalindo'da bulabilirsiniz. 

İstanbullu Gelin 2038 dekorasyonu dikkat çeken parçalardan oluşuyor. Bu parçalardan biri de Angle Magic masanın hemen yanına konumlanan lambader. Atilla Kuzu tasarımı Mantis Lambader ayrıca Red Dot Tasarım Ödülü sahibi. Cosalindo.com'da Ozon Design markasında bulabilirsiniz. 

Duvara bitişik olarak kullanılan bank özellikle ofis tasarımı için oldukça ilgi çekici bir tasarım çizgisine sahip. Fütüristik çizgileriyle bütünü tamamlamakta önemli bir rol oynayan Beluga Bank Cosalindo'da Ozon Design markasında satışta. Atilla Kuzu tasarımı Beluga Bank ahşap ya da akrilik olarak üretilebiliyor.

Çalışma masasının hemen yanında bulunan sehpa ise Daedalus Furniture markalı. Pan Ayna Yan Sehpa da Cosalindo'nun Dizi Ürünleri kategorisinde bulabileceğiniz ürünler arasında. 

Mekanda tercih edilen orta sehpa ise Spin Orta Sehpa. Yunus Emre Kara tasarımı Spin Orta Sehpa da yine Cosalindo'da dizi stili takipçilerini bekliyor. Farklı renklerde üretilebilen tasarım için Cosalindo ile iletişime geçebilirsiniz. 

Masa üstünde detaylara yaklaşacak olursak, fütüristik aydınlatma tasarımlarına yakın zamanda dekoratif aksesuarları da ekleyen Saken Art of Glass'ın masa üstü aydınlatması olan Planet Unknown Masa Lambası görüyoruz. 

Bakır renginde dekoratif ürünlere göz atalım. Ekin Sözer Kalender tasarımı kapaklı dekoratif objeleri Cosalindo'da Urban Atölye markası altında bulabilirsiniz. 

Masada tercih edilen heykeller Swan markasına ait. İkizler Mermer Kaideli Heykel, el işçiliği ile üretiliyor. Sütun Kafa heykellerle tanışmak için Cosalindo'da Swan markasına göz atabilirsiniz. 

İstanbullu Gelin dizinde kalem arkalıkları da çok konuşuldu. Cosalindo'da Ozon Design'da bulabilirsiniz. 

Mekanda kitaplıkta da pek çok dekoratif aksesuara yer verildiğini görüyoruz. Bu alanda kullanılan dekoratif aksesuarlar da Cosalindo'da Urban Atölye markasında satışta. 

Dizinin farklı mekanlarında da Cosalindo'dan ürünler görmeniz mümkün. İstanbullu Gelin dizi ürünlerini incelemek için Cosalindo'da Dizi Ürünleri kategorisini inceleyebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar