TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

12.12.2017

TREND: BALONCUK AYDINLATMALAR

Ev dekorasyon trendlerini takip etmenin hazzı bir başka. Her geçen gün gelişen yeni tasarımlarla birlikte ev dekorasyonunda da trendler sık sık güncelleniyor. Kimi zaman retro etkiler taşıyan kimi zaman modern bir stili destekleyen baloncuk avizeler namıdiğer bubble avizeler de yepyeni dekorasyon trendlerinden biri olarak anılmayı hak etti. 

Phare Studio Hoop 12'li Sarkıt https://www.cosalindo.com/hoop-12-li-sarkit

Avize modelleri yıllar içinde şekillendi ve tasarımlar ev dekorasyon stillerini daha çok vurgulama görevi üstlendi. Modern evler, vintage evler, country evler, rustik evler, retro evler, geleneksel evler ve çok daha fazlası için birçok farklı tasarımda avize modeli bulmak mümkün. 

Phare Studio Bubble Çoklu Sarkıt https://www.cosalindo.com/bubble-coklu-sarkit

Tüm aydınlatma modellerini etkisi altına alan bir trend kendisine en çok tavan aydınlatmalarında yer buldu. Baloncuk trendi tavan aydınlatmalarında modern ve retro evler ağırlıklı olmak üzere ev dekorasyon stillerine dahil olmayı başardı. 

Parlaq Interiors Bunch 6'lı Kristal Cam Sarkıt https://www.cosalindo.com/bunch-6-li-kristal-cam-sarkit

Bubble aydınlatmaları, yemek masasının üzeri için seçebileceğiniz gibi çocuk odaları ya da yatak odaları için de tercih edebilirsiniz. Çocuk odalarında her renkle uyum sağlayabilecek altın ya da gümüş rengi zemine sahip baloncuk aydınlatmalar bembeyaz bulutlar gibi özellikle çocuk ve genç odalarına keyif katacaktır. 

Phare Studio Bubble Dörtlü Sarkıt https://www.cosalindo.com/bubble-dortlu-sarkit

Modern evler kadar retro stili evlere de uyum sağlayabilecek baloncuk avizeleri daha sık göreceğimiz kesin. Hoş tasarımlarının ötesinde bulunduğu ortama eğlence de katabilen bu lambaları siz de evleriniz için seçebilirsiniz. 

Parlaq Interiors Bubble Aplik https://www.cosalindo.com/bubble-aplik

Tasarım tavan aydınlatmalarını keşfetmek ve incelemek için Cosalindo.com'u ziyaret edebilirsiniz. 

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar