TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

22.07.2019

TÜM BURÇLAR İÇİN: SERAMİK BURÇ HEYKELLERİ

Burç heykelleri çok güzel bir ev hediyesi, doğum günü hediyesi olmaya hazır. Swan mermer kaideli burç heykellerini yazının sonunda bulabilirsiniz. 

Burcunuzun simgesini bulundurmanın uğur getireceğine inanılır. Belki de bu yüzden, burçlara ait takılar, aksesuarlar her zaman en çok tercih edilenler arasında. Bir de burçları evinize taşıdığınızı hayal edin. Orta sehpanızda, yatak odasında komodin üzerinde ya da kitaplığınızda özgün tasarımıyla dikkat çeken bir heykel size burcunuzu anlatabilir. Burç heykeller Swan tasarımıyla Cosalindo'da. 

Koç burcu heykeli mağrur ve inatçı duruşuyla dikkat çekiyor. Boğa burcu heykeli iyi niyetli ama tehditkar, İkizler burcu heykeli karışık kafasını benimsemiş, hislerini sahiplenmiş görünüyor. Yengeç burcu heykeli, onu en özel savunma yöntemini veren kıskaçlarını sunuyor. Aslan burcu heykeli, yelelerine güveniyor, yeleler ona çok yakışıyor. Başak burcu heykeli, doğala doğaya vurgu yapıyor. Terazi burcu heykeli, dengeyi ve adaleti simgeliyor. Akrep burcu heykeli, sadece düşmanları için değil kendisi için de tehdit olabilen kıskaçlarını gösteriyor. Yay burcu heykeli, hedefini asla kaçırmayacağını söylüyor gibi. Oğlak burcu heykeli, masum, iyi huylu ama yine de onunla inatlaşmak istemezsiniz. Kova burcu heykeli, kovasını başının üzerinde mağrur ve bilgece taşıyor. Balık burcu heykeli, romantik ve zarif görüntüsüyle büyülüyor. 

Tamamen el üretimi olan mermer kaideli seramik burç heykelleri hemen aşağıda bulabilirsiniz. 

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar