TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

10.09.2018

YENİ OFİS ZİYARETLERİ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Ofislerin dekorasyonda çağ atladığı müthiş bir dönemdeyiz artık. İş kolları genişleyip zenginleştikçe, ofislerin içerisinde çalışan insan profillerinin yaşamla, edebiyatla, sinemayla, seyahatlerle ilişkisi güçlendikçe ofisler ‘iş’ için gidip gelinen, soğuk ve ruhsuz yerler olmaktan çıkıp birer yaşam alanına, entelektüel merkezlere dönüşmeye başladı. Böylelikle bir müşterinizin, dostunuzun ya da aile üyenizin yeni açtığı ofise bir hediyeyle gitmek istediğinizde eskisi gibi çizgileri belirlenmiş kalıplara göre hareket etmek zorunda değilsiniz.

Pekmez + Boz YŞ Levent Ofis https://www.cosalindo.com/ys-levent-ofis

Bir ofis için hediye almak istediğinizde elbette ofisin iş dünyasının hangi alanında ya da alanlarında faaliyetler yürüttüğünü dikkate almak ve nasıl bir dekorasyon stili içerisinde düzenlendiğini bilmek hediye seçimini bir hayli kolaylaştıracaktır.

Tes Interiors | Terim Events Ofis Projesi https://www.cosalindo.com/terim-events-ofis-projesi

Organizasyon, reklam, medya gibi alanlarda faaliyet gösteren bir ofis çalışanlarının yaratıcı ve sanatsal eğilimleri olan insanlardan oluştuğu düşünülürse onların ürettikleri bir mekâna göze hitap etmenin ötesinde hikâyesi olan şeyler de hediye edilebilir. Bunun için antikalara başvurmakta hiç sakınca yok, kondisyonu iyi durumdaki bir aydınlatma güzel bir ofis hediyesi olabilir.

 

Antique Hous | Sahne Işığı Formlu Tripod Lambader https://www.cosalindo.com/sahne-isigi-formlu-tripod-lambader

Modern Klasik tarzda döşenmiş bir ofis içinse tablolardan ve küçük boyutlu çağdaş heykellerden daha iyisi düşünülemez. Gücü, zarafeti veya azmi hatırlatan heykeller hem yüreklendirici hem de zarif ofis hediyeleri olacaktır.

Öney | Koşan Kadın Heykel https://www.cosalindo.com/kosan-kadin-heykel

Four&More | 2'li Mermer Toplu Gri Kitap Desteği https://www.cosalindo.com/2-li-mermer-toplu-gri-kitap-destegi

Hangi tarzda döşenmiş olursa olsun çoğu ofisin kendine ait bir kitaplığı var artık. Romanlardan ekonomi kitaplarına, sektör dergilerinden hobi sayılarına dek her mecradan yayını bulma konusunda bugünlerde ofis çalışanları çok şanslı olabiliyor. Zengin kütüphanesi olan bir iş yerine hediye almanız gerekiyorsa kitap desteklerini asla es geçmemelisiniz.

Noce Home | Dore Yaprak Detaylı Saksı https://www.cosalindo.com/dore-yaprak-detayli-saksi

Ofis içinde ufak tefek bitkiler yetiştirmeyi seven biri varsa ya da dekoratif aksesuarlardan bir köşeye ihtiyaç duyuluyorsa birbirinden güzel mumlar, minik saksılar ve dekoratif objeler hediye edebilirsiniz. Cam objeler, seramikler hatta ofise gelecek misafirler için antika bir kurabiye tabağı bile olabilir.

El Casco | Krom Büyüteç https://www.cosalindo.com/krom-buyutec

El Casco Altın Zarflık https://www.cosalindo.com/altin-zarflik

Ofislerin vazgeçilmezi ise hiç şüphesiz ofis aksesuarı. Hediye söz konusu olduğunda, ofis hediyelerinde de tercihimiz lüks ofis aksesuarları. Cosalindo'da El Casco markasını inceleyerek en güzel lüks ofis aksesuarlarını bulabilirsiniz. Kartlık, kartvizilik, makas, zarflık, bantlık, büyüteç gibi pek çok lüks hediye seçeneğini Cosalindo'da bulabilirsiniz. 

El Casco Altın Orta Boy Saat https://www.cosalindo.com/altin-orta-boy-saat

Ofislerin en az evlerimiz kadar hayatımızın parçası olduğu bu yüzyılda yeni bir işi ya da henüz taşınılmış bir ofisi kutlamak için seçilen hediyelerin önemini yadsımadan, zevkli ve anlamlı seçimler yapmak mümkün. Üstelik Cosalindo bünyesindeki sayısız seçenek arasından en doğrusunu bulmak hiç de zor değil!

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar