TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

19.12.2017

YENİ YILDA YENİ DEKORASYON

Evimizi çok seviyoruz. Dinlendiğimiz, dostlarımızı ağırladığımız, keyifli yemekler yediğimiz, ailemizle mutlu anlar yaşadığımız evimiz de bizden sevgi isteyecektir. Evlerimizin yıllar içinde modern, şık, özgün stilini korumak için her yıl düzenli olarak değişim geçirmesi, yenilenmesi gerekir. Evimizi daha modern görmek, bize de enerji verecektir. 

Ev dekorasyonumuz; karakterimize, zevklerimize, yaşam biçimize göre şekillenen canlı bir yapıdadır. Bu nedenle ev dekorasyonumuzla öz ritmimizi eş değer seviyelerde tutmamız evimizde daha rahat zaman geçirmemizi sağlayacaktır.  

Muhtelif Design Piyedepul Desen Kadife İkat Yastık https://www.cosalindo.com/piyedepul-desen-kadife-ikat-yastik

Yeni yıl da ev dekorasyonumuzu yenilemek için ideal zamanlardan biridir. Yeni yılı, yeni bir ev dekorasyonu ile karşılamak umut ve mutluluk veren bir detay olacaktır. 

Noce Home Geyik Duvar Aksesuarı https://www.cosalindo.com/geyik-duvar-aksesuari

Ev dekorasyonu nasıl yenilenir? 

Peki, karar verdik diyelim; neler yapmamız gerek? Ev dekorasyonunu yenilemek zor mu? Aslında ev dekorasyonunuzda ya da evinizin atmosferinde, size yansıttığı havasında değişiklik yapmak sanıldığı kadar zor değil. Evinizi yenilemek için ayırdığınız bütçenizi ve zamanınızı gözden geçirip dilediğiniz büyüklükte bir adım atabilirsiniz. Örneğin, ev dekorasyonumu yenilemek istiyorum ama zamanım yok diyorsanız, Cosalindo.com'da projeleri sergilenen Türkiye'nin en başarılı iç mimarları ve mimarları ile anlaşarak evinizi profesyonellere emanet edebilirsiniz. 

Losh Design Wings Siyah Masa Lambası https://www.cosalindo.com/wings-siyah-masa-lambasi

Evinizde her şeyi yerli yerinde seviyor ama yine de küçük bir adımda evinizin atmosferini değiştirmek istiyorsanız atacağınız en pratik ve küçük adım yastıklarınızı değiştirmek olacaktır. Kanepelerinizde sıralanan yastıkların kılıflarını ya da yastıkları değiştirerek eviniz için en küçük ve etkili değişikliklerden birini yapabilirsiniz. 

MB Design Z Koltuk https://www.cosalindo.com/z-koltuk

Ev dekorasyonunuza yenilik yapmak için farklı mobilyalara, duvarlarınızda yeni renklere, duvar kağıtlarına, duvar aksesuarlarına ya da tablolara da yer verebilirsiniz. Böylece eviniz için küçük değişiklerle büyük yenilikler yapabilirsiniz. 

Da Paola Interiors Rakesh Ahşap Oyma Daybed https://www.cosalindo.com/rakesh-ahsap-oyma-daybed

Evinizde çiçekler için ayrı bir bölüm oluşturarak eviniz ve hayatınız için farklı bir görünüm seçebilirsiniz. Yeşil bitkiler ev dekorasyonunuza canlılık ve hareket katacaktır. 

G Concept Salome Büyük Dekoratif Yastık https://www.cosalindo.com/salome-buyuk-dekoratif-yastik

Yeni yıl dekorasyonunuzdan izleri de tüm yıl boyunca yaşamak için çam ağacı şeklinde bir aksesuar bırakabilirsiniz ya da çam ağacı süslerinizden en çok sevdiğinizi kitaplığınızın bir köşesine iliştirebilirsiniz. Eviniz size ait, mutluluğu dekore etmek sizin elinizde. 

Yeni yılın yenilik getirme özelliğini atlamayın ve yenilenme fırsatını değerlendirin. Bütün yılınız muhteşem geçsin. 

BU YAZIYI BEĞENDİN Mİ?
Diğer Yazılar