TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Tasarım Koltuklar

Tasarım Koltuklar

Eviniz ve ofisleriniz için en şık tasarım koltukları Cosalindo’da bulabilirsiniz. Cosalindo ile hem tasarım trendlerini takip edin hem de yaşam alanlarınızın dekorasyonu için en özel seçimleri inceleyin.

2019 koltuk modellerini inceleyip trendleri takip ederek seçim yapabileceğiniz gibi başarılı iç mimarların tamamladığı projeleri inceleyip yeni fikirler edinerek de koltuk seçiminizi yapabilirsiniz. Cosalindo’ya kayıtlı ürün profesyonellerinin tasarımlarına göz atarak eviniz için en ideal çözüm olacak modeli seçebilirsiniz. Ev dekorasyonunuz için koltuk modelleri arasından en ideal modeli Cosalindo’da bulabilirsiniz.

Evinizi modern, vintage, country, rustik, bohem ya da klasik dilediğiniz tarzı seçerek döşeyebilirsiniz, tarzınız ne olursa olsun evinizde mutlaka en az bir tane koltuğunuz olacaktır.

Bretz, Hamm, Name Design Studio, Daedalus Furniture, Havan Home, SitDown, T&S Interiors, Bou Art & Design, Ron, Sitdown gibi Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarının koltuk modellerini Cosalindo’da bulabilirsiniz.

Cosalindo’da farklı tasarım markalarına ve tasarımcılara ait tasarım koltuklar bulabilir, en beğendiğiniz koltuğu seçip eviniz ya da ofisiniz için online sipariş verebilirsiniz.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.