TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Lambaderler

Lambaderler

Yer aydınlatmaları deyince akla hemen lambader gelir. Lambader, ev dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarından biridir.

Daha çok, oturma odası dekorasyonunun parçası olarak görmeye alışkın olduğumuz lambaderler; çalışma odalarında, yatak odalarında hatta mutfaklarda bile kullanılabilir. Farklı renkleri, farklı tasarımları ile lambader modelleri baş döndürücü güzelliğe sahip.

Lambaderler renkli kullanımları ile de dikkat çeker. Okuma köşelerinde özel tasarım bir koltukla birlikte konumlandırılarak farklı ve özel bir köşe oluşturabilir.

Yer aydınlatmalarından lambaderin en iyi anlaştığı mobilyalar bir berjer ve küçük bir sehpadır. Uzun sehpalar lambader ve berjerle yan yana konumlandırılarak okuma köşelerini tamamlar.

Ev dekorasyon stillerinize uygun olarak da lambader modelinizi seçebilirsiniz. Art deko, contemporary, country, endüstriyel, fürüristik, minimalist, modern, rüstik, vintage, retro gibi ev dekorasyon stilleri arasından hangisi sizin yaşam alanınızı ifade ediyorsa, aynı stilde bir lambaderle ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Barrier Studio, Phare Studio, Parlaq Interiors, Saken Art of Glass, Muhtelif Design, Hamm, Soupente, T&S Interiors gibi markaların tasarım yer lambaları Cosalindo’da sizi karşılar. En güzel tasarım lambader modelleri arasından dilediğinizi seçerek stil sahibi mekanlarınıza parlak bir dokunuş yapabilirsiniz.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.