TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (234)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (127)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Makyaj Masaları

Makyaj masası, yatak odasının ya da giyinme odasının en önemli düzenleyicilerinden biridir. Makyaj malzemeleri gün geçtikçe artıyor, arttıkça daha büyük karışıklığa neden oluyor. Makyaj masaları bu karmaşıklığı ortadan kaldırırken bir yandan da daha kısa zamanda ve daha az zahmetle makyaj yapmanıza da imkân veriyor.

Makyaj masaları çekmeceli, aynalı, puflu olmaktadır. Yatak odanızın stiline göre seçtiğiniz makyaj masası, kimi zaman lambalı olarak sunulmakta kimi zaman ise sadece aynası bulunmaktadır. Bunda tarz da çok etkilidir. Klasik tarzda bir makyaj masasında lambalar çok tercih edilmez.

Makyaj masalarının oturma kısmında çoğu zaman bir puf tercih edilirken bank ya da tabure de tercih edilebilir.

Özel tasarım tuvalet masaları country tarzda ya da İskandinav tarzda karşınıza çıkabilir. Dilediğiniz stile uyarlayabileceğiniz modeller bulmanız da mümkün. Renkli makyaj masaları son zamanların trendleri arasında bulunuyor. Vintage, retro, country, Akdeniz stili evler için renkli modeller çok daha işlevsel seçenekler olacaktır. Makyaj masası tasarımları da stile uygun farklılık gösterir.

İpucu: Makyaj masanızda taze çiçekler bulundurmanız güne güzel başlamanızı sağlayacaktır.

Makyaj masalarınız için düzenleyiciler kullanmanız hem alan hem de zaman kazanmanızı sağlayacaktır. Makyaj malzemelerinizi gruplara ayırmanız makyaj masanıza daha hoş bir görünüm kazandıracaktır.

Makyaj masanızın aydınlatmasında doğal aydınlatmadan yararlanmak için pencerenin yanına yerleştirebilirsiniz, ancak bu durumda makyaj malzemeleriniz sıcaktan ya da güneşten etkilenebilir. Bu detaya dikkat etmekte fayda olacaktır. Yatak odanız doğal aydınlatma için uygun değilse, makyaj masanıza ait aynanın çevresine uygun lambalar sıralayabilirsiniz.

İpucu: Makyaj masanızın aynası ne kadar büyük olsa da masanızda bulunduracağınız, büyük gösteren bir küçük ayna, makyaj detaylandırırken kolaylık sağlayacaktır.

Makyaj masanız yeterli olmadığı takdirde makyaj masanızla uygun renk ve stilde çekmeceli ince bir dolaptan destek alabilirsiniz. Ojeleriniz için kullanabileceğiniz bir raf da kolay seçim yapmanızı sağlayacaktır.

En güzel makyaj masaları Cosalindo.com’da sizi bekliyor. Özel tasarımları ile stil sahibi mekanlara özel dokunuşlar sunacak makyaj masalarından dilediğinizi Cosalindo.com’da bulabilirsiniz.

T&S Interiors tasarımı makyaj masaları çok tercih edilen klasik modeller arasındadır.

İngiliz Stili Mor Makyaj Masası
Renk Seçenekleri

İngiliz Stili Mor Makyaj Masası

T&S Interiors

3.850,00 TL

İngiliz Stili Turkuaz Makyaj Masası
Renk Seçenekleri

İngiliz Stili Turkuaz Makyaj Masası

T&S Interiors

3.850,00 TL

İngiliz Stili Krem Makyaj Masası
Renk Seçenekleri

İngiliz Stili Krem Makyaj Masası

T&S Interiors

3.850,00 TL

İngiliz Stili Siyah Makyaj Masası
Renk Seçenekleri

İngiliz Stili Siyah Makyaj Masası

T&S Interiors

3.850,00 TL