TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Manhattan Bakır Kalemlik
Manhattan Bakır Kalemlik
Manhattan Bakır Kalemlik
Manhattan Bakır Kalemlik
Manhattan Bakır Kalemlik

Manhattan Bakır Kalemlik

599,00 TL
1

Soru ve talepleriniz için bize ulaşın.

Renk Seçenekleri

Manhattan Pirinç Kalemlik
Manhattan Chili Metal Kalemlik
Manhattan Olive Metal Kalemlik
Manhattan Midnight Metal Kalemlik
Manhattan, Kerem Ariş’in tasarladığı ofis koleksiyonundaki ilk ürün.
Farklı şehir manzaralarından ilham alan dört üründen oluşan koleksiyonda her şehir tasarımcı tarafından soyutlanmış durumda.
Metal silindirler, deri üzerinde ihtişamla yükselen kulelere dönüşüyor.
Manhattan, gösterişli formu ile sofistike çalışma alanları yaratırken, kullanıcısına aksesuarlarını düzenlemekte yardımcı oluyor.

Ofis KoleksiyonuKategori : Ofis & Çalışma Odası Aksesuarları

Stil : Contemporary

Renk : Bakır

Malzeme : Bakır, Deri

Tedarik Süresi : 10 İş Günü

Yükseklik : 10.00 cm

Genişlik : 18.00 cm

Derinlik : 16.00 cm

Uniqka

UNIQKA, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek amacıyla benzersiz nesneler yaratan bir tasarım markası. UNIQKA, dört kuşaktan beri gelen sanat ve zanaat mirasını taşıyarak yaşam alanları için zamansız nesneler sunuyor. UNIQKA, zanaat ve malzeme üzerine odaklanıyor. Markanın tasarımlarında, derinin çok yönlülüğü ve şıklığı ön planda. Kerem Ariş ve Merve Parnas deriye olan büyük tutkularıyla, tamamen sürdürülebilir olan benzersiz ürünler yaratıyorlar. El işçiliği ile üretilen UNIQKA ürünlerinin tasarımında hem Kerem ve Merve’nin hem de diğer yerli ve yabancı tasarımcıların imzası bulunuyor. Kerem ve Merve el işçiliğinin mükemmelliğine inanıyorlar ve tüm UNIQKA ürünlerinin el yapımı olduğunu söylemekten gurur duyuyorlar. Nesnelerin sadece nesne olduğuna değil, onların birer özne olduğuna inanıyorlar. Onlara göre, nesneler insan hayatının birer parçası ve her biri bir hikaye anlatmakta. Üreten ve kullanan arasında özel bir bağ oluşmakta.
Kargo Plane
Benzer Ürünler