TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Mutfak Çöp Kovaları

Mutfak Çöp Kovaları

Pratik çöp kutularına duyduğumuz ihtiyaç arttı ve artık hayatımızı kolaylaştıracak sensörlü çöp kutuları var. Kayıtlı hareketinizi yapmadan kapağının açılmadığı bir çöp kutusu hayal edin, Cosalindo.com’da SimpleHuman markası sensörlü çöp kutuları ile mutfakta pratiklik kazandırıyor.

Farklı büyüklüklerde mutfak çöp kutuları da bulunmaktadır. Lüks mutfak çöp kutusu seçiminizi ihtiyacınıza göre belirlemenizde fayda olacaktır. Plastik, paslanmaz çelik gibi farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan mutfak çöp kutularında malzeme seçiminizi de ihtiyaçlarınıza, kullanım alışkanlıklarınıza ve mutfak dekorasyon stilinize göre seçebilirsiniz.

Mutfağınızın alanlarına göre de çöp kutunuza karar verebilirsiniz. Yuvarlak ve yuvarlak kapaklı çöp kutularından birini seçebileceğiniz gibi, dikdörtgen çöp kutuları da bulunmaktadır. Pedallı çöp kutuları her şekilde de seçenekleriniz arasında yer alacaktır. Sensörlü modellerden ya da pedallı modellerden birini seçerek mutfağınızda stilinizi konuşturabilirsiniz.

Mutfak çöp kutuları sadece ev dekorasyonunda değil aynı zamanda otel, cafe, bar, restaurant gibi farklı mekanlarda da ihtiyaç duyulan aksesuarlardan biridir. Cosalindo.com’da tasarım çöp kutuları bulabilir, modern ve yenilikçi evleriniz için en güzel lüks çöp kutusu modellerinden birini seçebilir, mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha verimli, mutfakta geçirdiğiniz anları daha keyifli geçirebilirsiniz.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.