TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (38)

Markalar

Malzeme

Stil

Özel Ürünler

Renk

Fiyat Aralığı

Mutfak Masaları

Mutfak mobilyalarının en çok kullanılanlarından olan mutfak masaları keyifli atıştırmalık ve kahve molalarının vazgeçilmezidir. Küçük dost sohbetleri, aile içinde keyifli zamanların geçirildiği mutfak masaları farklı malzemelerden üretilebilir.

Mutfak masası nasıl olmalı sorusuna en güzel cevabı sadece siz verebilirsiniz. Ailede kaç kişinin yaşadığı, konuklarınızı mutfakta ağırlayıp ağırlamadığınız, mutfak masasını aynı zamanda bir yemek masası olarak kullanıp kullanmadığınız gibi detaylar ideal mutfak masanızı seçerken rehberiniz olacaktır.

Mutfak masası modellerinin en güzelleri ise dekorasyon stilinize en çok uyum sağlayanlarınız olacaktır. Mutfak masası seçerken hayalinizdeki dekorasyon stilini de mutlaka düşünmelisiniz. Vintage bir mutfak mı istersiniz yoksa country bir mutfak mı? Geleneksel tarzı kaybetmeyen bir mutfak mı yoksa modern bir mutfak mı? Mutfak dekorasyon stilinize uygun malzemelerin seçildiği ve mutfak dekorasyon stilinize uygun şekilde tasarlanmış bir mutfak masası sizin için ideal bir mutfak olabilir.

Ferforje ayaklı cam bir mutfak masası mı, fiberglass bir mutfak masası mı, tamamen ahşap bir mutfak masası mı hayal ediyorsunuz? Yuvarlak, kare ya da dikdörtgen mutfak masası modelleri de sizi bekliyor. Tasarımın sınırı yok, siz yeter ki isteklerinizi ve taleplerinizi en iyi şekilde analiz edin.

Mutfak masası seçerken trendleri de takip edebilirsiniz. Cosalindo Blog’da yazdığımız içerikleri takip ederek en yeni dekorasyon trendlerini öğrenebilir, evinizin dekorasyonu için yepyeni fikirler edinebilirsiniz.

Mutfak masalarınızı sandalyelerle tamamlayabileceğiniz gibi bar tabureleri ya da seçeceğiniz modelde bir bankla da tamamlayabilirsiniz. Kendinizi sınırlamayın, dilerseniz mutfak masanızı rengarenk puflarla da kombinleyebilirsiniz.

Çoğu ailenin mutfağı yeterince büyük değil ve mutfak masasının konumlandırılacağı yer sorun olabiliyor. Böyle durumlarda, dar alanlar için en ideal çözümü verecek katlanır masalar ya da açılır kapanır masalar yine çözüm olacaktır.

Mutfak masası, işlevsel özelliklerinin dışında aynı zamanda dekoratif olarak da işlev görebilir. Çiçekler, mutfakta kullanabileceğiniz bitkiler, küçük dekoratif objeler dekorasyon stilinize katkı sağladığı kadar aynı zamanda da mutfağınızın sıcak atmosferini tamamlayacaktır.

Cosalindo.com’da mutfak mobilyaları arasından seçeceğiniz mutfak masası modeli, mutfak dekorasyonunuza farklılık katacak, stilinize vurgu sağlayacak. Tasarım mutfak mobilyalarından dilediğinizi seçerek mutfak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

En güzel mutfakları mı görmek istiyorsunuz? O zaman Cosalindo.com’da dekoratörler tarafından tamamlanan mutfak projelerini inceleyerek eviniz ve mutfağınız için yepyeni dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz.

Beige Table Ahşap Masa

Bou Art & Design

5.000,00 TL

Girift Masif Tablalı Büyük Yuvarlak Masa

Hamm

3.930,00 TL

Girift Carrara Mermer Tablalı Orta Yuvarlak Masa

Hamm

5.840,00 TL

SO.01 Mermer Masa

Soto-Lab

Hip Masa

Daedalus Furniture

3.393,00 TL

Meister Siyah Masa
Renk Seçenekleri

Meister Siyah Masa

Miist

6.990,00 TL

Meister Beyaz Masa
Renk Seçenekleri

Meister Beyaz Masa

Miist

6.990,00 TL

Asteras Masa

Snoc Home & Garden

5.650,00 TL

Plus Mutfak Masası
Boyut Seçenekleri

Plus Mutfak Masası

Hamm

5.920,00 TL

Wing Masif Masa
Boyut Seçenekleri

Wing Masif Masa

Havan Home

7.900,00 TL