TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Parke ve Zemin Kaplama

Parke ve Zemin Kaplama

Tüm yaşam alanlarının ihtiyaç duyduğu zemin kaplamalar, profesyonellere bırakılması gereken işlerin başında geliyor. Farklı parke ve zemin malzemelerini tanımak, doğru mekân için doğru kaplamanın seçilmesi ve daha pek çok dikkat edilmesi gereken konu profesyoneller tarafından en kusursuz şekilde tamamlanmaktadır.   Lamine parke, ahşap deck (zemin), Thermowood çam deck, Thermowood dişbudak deck, Thermowood iroko deck, Burma teak deck, İroko deck, Karkaslı ya da armuzlu (mastikli) deck montajı, ahşap cephe (lambri); Thermowood çam lambri, Thermowood dişbudak lambri, Thermowood, İroko lambri, burma teak lambri, iroko lambri, sedir cephe, lamine parke kaplamalar Opus Yapı tarafından başarıyla uygulanırken Hurok Marble tarafından mermer kaplamalar en başarılı şekilde uygulanmaktadır. Gültaş bünyesinde Ceramica Bardelli, Carocim seramik karolar ile duvarlar kaplanıp modern, lüks, vintage ya da rustik bir görünüm elde edilebilir. Devon&Devon ve Xilo 1934 parkeler doğal bir görünümü destekler.  Cosalindo’da parke ve zemin kaplama alanında ürün ve hizmet veren profesyonelleri inceleyebilir, yaşam alanlarınız için en özel seçimleri Cosalindo’da seçebilir. Eviniz, ofisiniz, showroomunuz ya da restaurantınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurok Marble

Hurok Marble

Parke ve Zemin Kaplama

Merkez / Kütahya

Hurok Marble 1981 yılında Kütahya’da kurulmuş olup 300 çalışanı ile Amerika başta olmak üzere 59 ülkeye ihracat yapmaktadır. Hurok Marble Türkiye genelinde toplam 9 ocağa sahip olup bu ocaklardan başlıca çıkan ürünler “Gri mermer, bej mermer, kahverengi ve beyaz mermer” renklerde mermer ve traverten doğal taş ürünleridir. Kaliteli rezervlere sahip bu ocaklarımız ile 40’dan fazla plaka stokuna sahip olan şirketimiz; bej, mermer, traverten ürün gurubunun yanı sıra fayans, eskitme, mozaik, özel dizaynlar ve proje çalışmalarıyla üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefleyen şirketimiz, aynı zamanda eski medeniyetlerin mimari kültürlerini ürün yapısı içinde harmanlayarak estetik, otantik ve bulunduğu mekana ferahlık veren bir tarza dönüştürerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Tüketici odaklı üretim anlayışını sektörün yenilikçi beklentilerini ürün yapısına ve hizmet anlayışına en iyi şekilde yansıtan Hurok Marble yeni eğilim ve trendleri doğru analiz ederek rekabetin sınır tanımadığı günümüz koşullarına en uygun bir şekilde uyarlamıştır. Dünya kalite standartlarında üretim yapan, satış ve satış sonrası hizmet ağıyla tüketici ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamayı temel bir işletme politikası olarak gören şirket, farklı yasam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına hitap eden ürünleriyle tercih edilen bir marka konumuna ulaşmıştır. Hurok Marble sadece yurt içinde değil, başta İtalya, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Avustralya gibi ülkeler olmak üzere 49 ülkeye yapılan ihracat hacmi ile de kalitesini kanıtlamış olup sektörün saygın markaları arasında yerini almıştır. Hurok Marble  2016’da kurumsallaşma çalışmalarına start vermiş, şirketin üretim, yönetim ve hizmet süreçlerinde kurumsal kaynak planlama altyapısını oluşturup, kapasite gelişimi ile hızlı büyümeyi ve rekabet gücünü yükseltmeyi sağlamak amacına yönelik projelere imza atmış; 2017’de de bu sürecin sürdürülebilir hale gelmesi için entegre kalite yönetim sistemleri kurarak ISO 9001:2015 – OHSAS 18001:2007 – ve ISO 14001:2015 Çevre Belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Gültaş Gallery

Gültaş Gallery

Parke ve Zemin Kaplama

Beşiktaş / İstanbul

Gültaş,Victorian dönemi banyo kültürünün özgün ve seçkin karakteristik özelliklerini günümüz modasına uyarlayarak güncelleme fikrinden doğmuştur. Gültaş, banyo ve Spa dünyasındaki en yeni kaliteli ve marka ürünleri ülkenin elit ve ünlü tabakasına sunan ilk firma olmaktan gurur duyar.   Gültaş firması ilk olarak 1983 yılında en ünlü markaları seçkin müşteri kitlesine zengin ürün yelpazesiyle sunmaya başladı. Geçen yıllar Gültaş`ı banyo malzemeleri yan ürünleri; banyo yer döşemesi, mobilyası ve aksesuarları  konusunda da uzmanlaştırmış ve lider firma pozisyonuna taşımıştır. Hedefimiz sektörde lider kalmaktı ve bunu da her zaman güncel olmayı başaran ve modası hiçbir zaman geçmeyen ürün çeşitliliğimize borçluyuz. Klasik veya modern tüm ürünlerimiz ile, Gültaş olarak  satış sonrasında da tüm seçkin müşterilerimize  çok titiz benzersiz ``kişiye özel müşteri hizmetleri``servisiyle hizmet sunmayı ilke edindik.   Gültaş; Avrupa kültürünün karakteristik özellikleriyle bezenmiş banyo, Spa ürünleri ve benzersiz ürün kalitesiyle, önde gelen Türk mimarlar tarafından da Türkiye`nin vazgeçilmez firması olarak benimsenmiştir. Sektörde lider olmak, omuzlarımıza işimizde başarılı olma zorunluluğu dışında alanımızda çıkan en son yenilikleri takip etmek ve siz seçkin müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek sorumluluğunu da yüklemektedir.   Bu özellikleriyle Gültaş firması Spa ve banyo malzemeleri sektöründe lider firma konumundadır.

Opus Yapı

Opus Yapı

Parke ve Zemin Kaplama

Beşiktaş / İstanbul

Opus Yapı, ağırlıklı olarak daire, villa, yalı ve ofis projeleri gibi butik projeler için yerli ve ithal lamine parke uygulamaları gerçekleştirmektedir.Parke döşemesinin yanında her türlü ahşap küpeşte ve ahşap merdiven imalatını da, alanında uzman ekipler ile gerçekleştiren Opus Yapı, dış mekanda ise ahşap deck ve cephe uygulamalarında da anahtar teslim hizmet vermektedir. Burma Teak, İroko ve Thermowood (Çam, Dişbudak ve İroko) gibi ağaç türlerini öneren firma, ahşap deck ve cephe uygulaması öncesi yerinde ücretsiz keşif yapıp, müşterilerin talepleri doğrultusunda uygulama çözümleri sunmaktadır. Ahşap deck uygulamaları, ahşap / galvaniz karkas üzerine klipsli ya da armuzlu (mastikli) olarak ikiye ayrılır. Projelerde ihtiyaca göre demir merdiven ve demir karkas uygulamalarını uzman demir ustaları ile gerçekleştirilen Opus Yapı, uygulama talep etmeyen müşterileri için lamine parke ve dış mekan deck/cephe ürünlerinin teslimatı konusunda da yardımcı olabilmektedir. Müşterileri talepleri doğrultusunda en kaliteli ahşap ürünleri uygulama dahil rekabetçi fiyatlar ile sunmayı hedefleyen Opus Yapı, verdiği hizmetlerle de sektörde öncülüğünü korumaktadır. Lamine parke satışı, yapıştırma ya da yüzer sistem lamine parke montajı, muhtelif ölçülerde ahşap deck (zemin) ürünleri satışı; Thermowood çam deck, Thermowood dişbudak deck, Thermowood iroko deck, Burma teak deck, İroko deck, Karkaslı ya da armuzlu (mastikli) deck montajı, muhtelif ölçülerde ahşap cephe (lambri) ürünleri satışı ve montajı; Thermowood çam lambri, Thermowood dişbudak lambri, Thermowood, İroko lambri, burma teak lambri, iroko lambri, sedir cephe, ahşap deck / cephe bakımı, dış mekan ahşap mobilya bakımı, ahşap küpeşte imalatı, tornalı küpeşte, demir üstü küpeşte, dış mekan küpeşteleri, cam üstü küpeşte, ahşap merdiven imalatı, beton üstü ahşap merdiven, demir kaplama merdiven, duvardan destekli merdiven, lamine parke merdiven, masif merdiven, dış mekan kapı ahşap uygulamaları ve çok daha fazlası Opus Yapı tarafından verilen hizmetler arasındadır.