TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (175)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (112)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Pikeler

Pikeler

Pike nedir? Pike aslında bir kumaş türüdür. Pike, kalın ve kabartmalı pamuklu bir kumaş türüdür. Bu kumaştan üretilen yatak örtüsüne de pike adı verilmektedir.

Pikeleri daha çok yorganın ya da battaniyenin kullanılmadığı yaz günlerinde onların yerine tercih etmeyi seviyoruz. Neden herhangi bir örtü yerine pikeyi tercih ediyoruz? Pikeler, pamuklu yapıları, kalın ve kabartmalı dokuları sayesinde hem üşümenize hem de terlemenize engel olacaktır. Yazın ne kadar sıcak olursa olsun geceleri biraz üşüyebiliriz, ancak üzerimize daha kalın bir örtü aldığımızda bu bizim terlememize ve uyku kalitemizin düşmesine neden olacaktır. Pikeler, dokuları dolayısıyla terimizi emerek uyku kalitemizi korur. Bu nedenle de nevresim takımları, yorgan ve battaniyeler gibi yatak tekstilinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Pike takımı çoğu zaman yatak örtüsü yerine de kullanılmaktadır. Çift kişilik ya da tek kişilik modelleri olduğu için satın almadan önce mutlaka nasıl bir pike almak istediğinize karar vermenizi öneriyoruz.

Kaliteli bir pike takımı almanın önemi zannettiğinizden daha büyüktür. Kaliteli pike takımları ya da pikeler terlemenize engel olarak uyku kalitenizi korurken ucuz pike takımları aynı etkiyi yapmayacaktır. Bu nedenle kullanacağınız tekstil ürünlerinde önceliğinizin kalite olmasını öneriyoruz.

Fitilli Krem Pike
Boyut Seçenekleri

Fitilli Krem Pike

Haremlique

400,00 TL

Fitilli Beyaz Pike
Boyut Seçenekleri

Fitilli Beyaz Pike

Haremlique

400,00 TL

Diamond Beyaz Pike
Boyut Seçenekleri

Diamond Beyaz Pike

Haremlique

500,00 TL