TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Bretz<

Bretz

Firma Hakkında

1960’ta doğan Özcan Ata, genç yaşlarda başladığı mesleği sayesinde geliştirdiği yeteneklerini aileden gelen tecrübe ile birleştirerek kısa zamanda açtığı atölyesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

46 yıllık uzun, özverili ve titiz bir çalışmanın eseri olan Bretz markası bugün 10.000 m²’lik fabrika, 6 mağaza ile binlerce müşterisine hizmet vermektedir. Özcan Ata, “Bu başarı, sadece şahsımın performansıyla değil bir ekibin meşakkatli çalışmasıyla gerçekleşmiştir.” diyerek ekip çalışmasına verdiği önemi anlatmaktadır.

Bretz’in ürünlerinde emek, sevgi, detaya verilen özen ve ince bir anlayış vardır. Kendilerini iyi hissetmeleri için isteklerini ve hayallerini son derece iyi anlamaya özen gösterdiği müşterilerine beklentileri doğrultusunda sonsuz seçenek sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en önde tutan Bretz 220 kişilik kadrosu ile İstanbul’un yanı sıra Bakü’de de hizmet vermektedir. Çok sayıda yurt dışı projesi tamamlayan Bretz; tasarım, mimari ve satış kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Bilgileri

Bretz

Adres: Şenlikköy mah. Yeşilköy cad. İnan Apt. No : 3 Florya

Tel: 02125735396 - 97

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: www.bretz.com.tr

İstanbul/Bakırköy

Ö. Bilge Ev

Ö. Bilge Ev

26 Fotoğraf

Bu profesyonelin henüz bir fikir defteri bulunmuyor.

Bu profesyonele henüz bir soru sorulmamış.