TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Çınardan<

Çınardan

Firma Hakkında

Çınardan Orman Ürünleri, müşterilerine dünya standartlarında ahşap ve ahşap türevi ürünlerle bunlara ilişkin çeşitli bazı hizmetler sağlayan Türkiye'nin öncü bir firmasıdır. Gerek ithalatçı kimliği, gerekse imalat konusundaki yatırımları sayesinde, ormancılık sektöründe oldukça kısa bir sürede sağlam bir konum elde etmiştir.

Çağdaş tesislerde seri ve hızlı üretim...
Çınardan Orman Ürünleri, üretim tekniklerini, imalata yardımcı araç ve gereçlerini, makine parkurunu, tesis imkanlarını ve de profesyonel depolama anlayışını sürekli olarak geliştirmekte ve güncellemektedir. Çalışanları için sağlıklı ve güvenli iş alanları yaratmanın görevi olduğunu bilen Çınardan, iş güvenliğiesaslarına uygun ortam ve koşulları uygulamakta, çalışanlarını da iş güvenliği konusunda eğitmektedir.

İthal ettiğimiz ağaçları, son tüketici mamüllerine dönüştürüyoruz.
Latin Amerika'da yerel devlet tarafından ormancılığa özel şartlarla izin verilmiş doğal alanlardan toplayıp, tomruk olarak gemi taşımacılığı ile arada hiçbir aracı olmadan ithal ettiğimiz ağaçları, Türkiye'de (Gebze) bulunan modern üretim tesislerimizde, genellikle denizcilik ve peyzaj alanlarında kullanılmak üzere işliyoruz.

Firma Bilgileri

Çınardan

Adres: Tavsanlı Mh. Kömürcüoğlu Cd. No:60

Tel: 05322927325

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: http://cinardan.com.tr/

Kocaeli/Gebze

Bu profesyonelin henüz bir fikir defteri bulunmuyor.

Bu profesyonele henüz bir soru sorulmamış.