TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Habif Mimarlık<

Habif Mimarlık

Firma Hakkında

2005 yılında yolculuğumuza ilk başladığımızdan beri Habif Mimarlık olarak; mimari/ iç mimari proje, tasarım ve uygulama alanlarında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
En nitelikli sonuca ulaşmak üzere birlikte tutku ve azimle çalışan, dinamik bir takımız. Bir takımın parçası olma duygusu ile sorumluluğu birlikte paylaştığımız çalışma sistemimiz; yeri geldiğinde bireysel olarak da daha cesur ve çözüm odaklı olmamızı sağlamaktadır.
Mimari ofis olarak proje sürecine yaklaşırken, edindiğimiz deneyimleri, güncel bir bakış açısıyla projelerimize yansıtmaktayız. Gelenekçi olmadan geleneksel olanı zamansıza çevirme becerisinin günümüz mimari ve tasarım anlayışındaki başarıyı oluşturduğuna inanıyoruz. Habif Mimarlık olarak bu amaçla yarattığımız mekanları; işlevselliği, esnekliği ve yüksek tasarım değeri ile zamansız olmaya aday yapıyoruz.
Yeni malzeme teknolojilerini takip edip uygularken, doğru detay çözümlerini oluşturabilmek, bilinen çözümleri dönüştürebilmek, tasarımı başarılı bir ürün haline getirebilmek için önemlidir. Bu çerçevede; Habif Mimarlık olarak, sahip olduğumuz vizyon ve bilgi birikimini bir araya getirip, hem tasarım hem de uygulamada doğru çözüme ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Firma Bilgileri

Habif Mimarlık

Adres: İstanbul Caddesi Kartal Sok. Başaran İş Merkezi Kat.2 Daire.2 Göktürk

Tel: 0 212 322 20 36

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: www.habifmimarlik.com

İstanbul/Eyüp

Akmerkez Ofis Projesi

Akmerkez Ofis Projesi

5 Fotoğraf

Hedef Filo Ofis Projesi

Hedef Filo Ofis Projesi

6 Fotoğraf

Markafoni Ofis Projesi

Markafoni Ofis Projesi

7 Fotoğraf

Metrohm Ofis Projesi

Metrohm Ofis Projesi

10 Fotoğraf

Bu profesyonelin henüz bir fikir defteri bulunmuyor.

Bu profesyonele henüz bir soru sorulmamış.