TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Lot Duvar Kağıdı ve Kumaş<

Lot Duvar Kağıdı ve Kumaş

Firma Hakkında

1991’de iki mimarın ortaklığı ile kurulan ve 1993 yılında Limited Şirkete dönüşen LOT, duvar kâğıdı konusunda uzmanlaşmış, "çeşit, kalite ve güven"i temsil eden bir markadır.

LOT; Avrupa`dan Agena, Eijffinger, Elitis, Galerie, Guy Masureel, Lewis & Wood, Newmor ve Amerika`dan Wallquest ve Thibaut gibi seçkin duvar kâğıdı ve kumaş firmaları ile çalışmaktadır. LOT, en seçkin duvar kâğıdı üreticileri arasından seçtiği çağdaş, yenilikçi, gerek tasarım gerek üretim yöntemleriyle sürekli kendini geliştiren, kaliteli ürünler sunmak adına teknolojik gelişmeleri takip ederken çevrecilikten ödün vermeyen, uzun süreli kullanımı hedefleyen duvar kağıdı ve kumaş üreticileri ve markaları LOT çatısı altında toplanmaya devam etmektedir.

LOT için lüks kelimesi; uzun süreli kullanım, çevreci teknoloji sayesinde duvarların nefes almasına izin veren, değişim aşamasında duvar yüzeyini bozmadan kolayca sökülen duvar kağıtları ile artan yaşam kalitesini ifade etmektedir. Tecrübesi sayesinde doğru duvar kâğıdı, kumaş cinsi, renk ve desen seçimlerine yönlendirerek sürdürülebilir bir lüks ile uzun süreli kullanım karlılığı sağlayan LOT duvarlarınıza değer katmak için sizlerle.


Firma Bilgileri

Lot Duvar Kağıdı ve Kumaş

Adres: Cemil Topuzlu Cad. Lalezar Sok. Deniz Apt. No:10/A Feneryolu

Tel: 02166518530

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: www.lot.com.tr

İstanbul/Kadıköy

Bu profesyonelin henüz bir fikir defteri bulunmuyor.

Bu profesyonele henüz bir soru sorulmamış.