TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Monlab Design<

Monlab Design

Firma Hakkında

Monlab Design 2015 yılında Mimar Damla Berberoğlu tarafından kuruldu.

“Yılların verdiği tecrübe ile ekip başarısına inancım tam. Müşterilerimin hikayelerini dinlemek ve yaşam tarzlarını analiz etmek benim için en önemli ilk adım. Eğitimleri, hobileri, zevkleri, sosyal statüleri ve yaşam biçimlerine uygun bir altyapının oluşturulması proje için en kilit nokta. Amacım ihtiyaçlara yanıt veren tasarımlar ile beraber dikkat çekici ama sade, karakterli,detayları ile kalıcı yaşam alanları sunarken zamansız olabilmek ve bu sayede insanların bu alanlarda her zaman kendilerini oraya ait hissedebilmesini sağlamak.

Projelerde büyük-küçük demeden insanların yaşadığı ve çalıştığı alanlara dokunmak, hayallerini gerçekleştirmek kendi hayalimi gerçekleştirmek gibi. Onlarla geçirdiğim süre boyunca onların karakterini alıp bir eve ya da işyerine verebilmek en büyük heyecanım. İhtiyaçları en yaratıcı ve kullanıma uygun hale getirmek ve bu hizmeti herkesin ulaşılabilir olmasını sağlamak ise daimi hedefim..”

Monlab Design; Birçok projenin mimari-iç mimari ve uygulamalarının yapıldığı bir tasarım ofisidir. Projenin tamamına ya da bir bölümüne; konsept danışmanlığı, proje geliştirme, proje yönetme ve denetim hizmetleri sunmaktadır.


Firma Bilgileri

Monlab Design

Adres: Büyükdere Caddesi, Levent Loft II Levent

Tel: 0 535 621 08 91

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: http://monlabdesign.com/

İstanbul/Beşiktaş

Arketip Ev Projesi

Arketip Ev Projesi

9 Fotoğraf

Çiftehavuzlar Ev

Çiftehavuzlar Ev

11 Fotoğraf

Göktürk Ev Projesi

Göktürk Ev Projesi

7 Fotoğraf

İstinye Ev Projesi

İstinye Ev Projesi

6 Fotoğraf

Loft Projesi

Loft Projesi

6 Fotoğraf

Yeşilköy Tobacco Shop

Yeşilköy Tobacco Shop

7 Fotoğraf

Bu profesyonelin henüz bir fikir defteri bulunmuyor.

Bu profesyonele henüz bir soru sorulmamış.