TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Okey Porte<

Okey Porte

Firma Hakkında

OKEY – Yeni Nesil Güvenlik Kapıları - son teknolojiyi kullanarak özel fonksiyonları ve kendine has dizayn bakış açısıyla modellerini geniş bir yelpazede sunuyor.

OKEY modern ürünleri gelişmiş teknoloji ve inovatif makineler aracılığı ile üretir. İtalya’daki ve aynı zamanda yurt dışındaki uluslararası fuarlara katılım gösterir. OKEY; CE ve Avrupa standartlarına uygun Burglar-proof sertifikalı yeni modelleri ile zenginleştirilmiş güvenlik kapıları serisine sahiptir. Üst seviye ısı ve ses yalıtımı ile hava & su & rüzgâr geçirmezliği açısından mükemmel performans sunuyor.

Prestijli İtalyan mimarlar ile iş birliği yapan OKEY, farklı istekleri; yüksek teknik performans, yaşayan konfor ve dizayn ile karşılıyor. Mutlak kesinlik sağlamak amacıyla ve yapısal deformasyonu sıfıra indirme hassasiyetiyle OKEY tesislerinin, son derece yenilikçi ve sürekli güncellenen tam otomatik üretim hattı vardır. Bununla birlikte, oldukça sanayileşmiş yüksek endüstriyel Okey üretim sürecine rağmen her nihai müşterinin, tasarımcının, mimarın, inşaat firmalarının ve bayinin özel taleplerini karşılamak için %70 oranında özelleştirilebilir kapılar üretilir.

OKEY, Made in Italy “Yeni Nesil Güvenlik Kapıları” şimdi Artella güvencesi ile Türkiye’de.


Firma Bilgileri

Okey Porte

Adres: Caddebostan Mah. Opr. Cemil Topuzlu Cad. Kastelli Konakları No:40/2A

Tel: 02164672315

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: www.artella.com.tr

İstanbul/Kadıköy

Bu profesyonelin henüz bir fikir defteri bulunmuyor.

Bu profesyonele henüz bir soru sorulmamış.