TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Snoc Home&Garden<

Snoc Home&Garden

Firma Hakkında

Snoc Mobilya, 2004 yılından itibaren Doğal Rattan, Teak, Polyrattan ve iç mekan için Masif Mobilya gruplarını ithal etmektedir. Türkiye’de kendi mağazasının yanı sıra bayiler vasıtasıyla da satışını gerçekleştirmektedir. Her yıl ürün çeşitliliğini genişleten Snoc, dış mekâna uygun Teak-Rattan sentetik örgü mobilyalar ile doğal lifli mobilyalar, metal ve plastik esaslı masa ve oturma grupları, ahşap ve alüminyum gövdeli şemsiyeler ile aksesuarları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. İç mekânda ise deri ve keten koltuk, antik ve özel el oyması ürünler ile görülmeye değer konseptler üretmekte ve ithal etmektedir.

Keyifli mekanlar için koleksiyonunda çok fazla çeşit bulunduran Snoc Home & Garden, her yeni yılda, yılın modasına uygun, teras, balkon, bahçe, havuz başı ve iç mekân mobilyalarını sergilemektedir. Bunun yanında akrilik dış mekân kumaşları, minder, şemsiye, salıncak ve egzotik aksesuar alanlarında da mobilyaları destekleyecek hizmetler ve ürünler sunmaktadır. İstanbul Dudullu’da 1200 m2’lik mağazasında ve yine kendisine ait 5000 m2’lik Tuzla deposunda tüm ürünleri stoklu çalışarak, en kısa sürede ürün teslimlerini gerçekleştirmektedir.

Özellikle mobilya üretiminde özenle seçilen 1. sınıf ağaçlar, aylarca özel fırınlarda bekletilmekte ve ülkemiz şartlarına uyum sağlayabilecek kıvama geldiğinde, mobilya ustalarının elinde şekillenmektedir. Bu özenli çalışmanın verdiği güvenle Snoc Home & Garden ürünlerinde iki yıl garanti vermektedir.

İnsani ve kültürel değerlere ve çevreye önem veren şirket yapısı ve sektördeki 10 yıllık deneyimiyle yaşam alanlarınızda konfor sağlamayı amaçlayan Snoc Home & Garden, daha iyi yaşam mekanları için mükemmeliyetçi ruhuyla ürettirdiği mobilyalarla hizmet sunmayı da hedefleri arasında sıralıyor.

Bahçe ve iç mekân ürünleriyle, yaşam alanlarına çözüm arayan tüm kullanıcılar için ilk akla gelen çözüm ortağı olan Snoc Home & Garden, karşılıklı güven inşa ederek yenilikçi ürünleri, hizmetleri, insana ve topluma saygısıyla hep ön planda olmayı başarıyor.

Firma Bilgileri

Snoc Home&Garden

Adres: Necipfazıl Bulvarı No: 46/A Yukarı Dudullu

Tel: 0216 527 5735

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: http://www.snoc.com.tr/

İstanbul/Ümraniye

Bu profesyonelin henüz bir fikir defteri bulunmuyor.

Bu profesyonele henüz bir soru sorulmamış.