TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Roma Pirinç Siyah Mermer Büyük Kitaplık
Roma Pirinç Siyah Mermer Büyük Kitaplık
Roma Pirinç Siyah Mermer Büyük Kitaplık
Roma Pirinç Siyah Mermer Büyük Kitaplık

Roma Pirinç Siyah Mermer Büyük Kitaplık

11.490,00 TL
1

Soru ve talepleriniz için bize ulaşın.

Italya'da kurulan MIIST markasının Minimal ve Oyuncu çizgileriyle öne çıkan ürünleri Milano'da tasarlanıyor ve işinin ehli artizanlar tarafından el yapımı olarak üretiliyor. 2018 yılında Londra Tasarım Hafta'sında uluslararası tasarım dünyasında sergilenen ve Avrupa başta olmak üzere dünya basınında yer bulan MIIST ürünleri Alex Tuna Baser kreatif direktörlüğündeki uluslararası tasarım ekibi tarafından tasarlanıyor ve Londra, Paris, Barcelona, New York ve Istanbul gibi şehirlerdeki seçkin projelerde yer alarak yaşam alanlarını güzelleştiriyor.

Özgün ve Elegant çizgileriyle dikkat toplayan, Estetik Fonksiyonelizm ile Çarpıcı Minimalizmi bir araya getiren uzun yıllar sizinle yaşayarak yaşam alanınıza Kalite ve Zerafet katacak bir koleksiyon.

Pirinç kaplama veya fırın boyalı çelik ve doğal mermer tabladan oluşan sehpa. Bütün ürünlerimiz el yapımı ve kişiye özel üretilmektedir. Siparişinizi farklı kaplama/taş alternatifleri ile kişiselleştirmek ve özel ölçü talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Nemli bezle silebilirsiniz. Doğal malzemelerden el yapımı imal edildiği için her ürün kendine özeldir ve birbirinden renk tonu ve damarlılık gibi farklılıklar göstermektedir.


Kategori : Kitaplıklar & Raflar

Renk : Siyah, Altın

Malzeme : Pirinç, Çelik

Tedarik Süresi : 10 İş Günü

Yükseklik : 180.00 cm

Genişlik : 40.00 cm

Derinlik : 160.00 cm

MIIST

Italya'da kurulan MIIST markasının Minimal ve Oyuncu çizgileriyle öne çıkan ürünleri Milano'da tasarlanıyor ve işinin ehli artizanlar tarafından el yapımı olarak üretiliyor. 2018 yılında Londra Tasarım Hafta'sında uluslararası tasarım dünyasında sergilenen ve Avrupa başta olmak üzere dünya basınında yer bulan MIIST ürünleri Alex Tuna Baser kreatif direktörlüğündeki uluslararası tasarım ekibi tarafından tasarlanıyor ve Londra, Paris, Barcelona, New York ve Istanbul gibi şehirlerdeki seçkin projelerde yer alarak yaşam alanlarını güzelleştiriyor.Özgün ve Elegant çizgileriyle dikkat toplayan, Estetik Fonksiyonelizm ile Çarpıcı Minimalizmi bir araya getiren uzun yıllar sizinle yaşayarak yaşam alanınıza Kalite ve Zerafet katacak bir koleksiyon.
Kargo Plane
Benzer Ürünler