TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Sabunluklar

Sabunluklar

Sabunluk, banyolarımızın olmazsa olmazlarından biridir. Banyonuzun stiline göre katı ya da sıvı sabun için sabunluk tercih edebileceğiniz gibi duş kabini, küvette ya da lavaboda da kullanabileceğiniz bir sabunluk modeline de göz atabilirsiniz.

Teknolojik sabunluklara şans verin. Hem lüks sabunluklar arasında sayılan hem de kolaylık sağlayan Simple Human sabunluklardan birini eviniz ya da iş yeriniz için tercih edebilirsiniz. SimpleHuman, sensörlü sabunluk modelleri ile evler kadar ofisler, oteller, restaurantlar, cafe ve barlar için de oldukça ilgi çekici ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Parmak izi bırakmayan nikel sabunluklar SimpleHuman markası ile şimdi Cosalindo.com’da. Sensörlü yapısı, parmak izi bırakmayan dış kaplaması ile iş yerlerinde de ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Sabun kullanım tercihiniz sıvı ya da katı olabilir, ama sabunluk tercihinizi sıradan ürünlerden yana kullanmayın. Tasarım sabunluk modelleri ile banyo dekorasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Ev dekorasyonunda özel bir yeri olan banyolarınıza hak ettiği katkıları sağlamak sizin elinizde.

Cosalindo.com’da bulabileceğiniz tasarım sabunluk modelleri ile banyo dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz. En güzel sabunluk modellerini keşfetmeye şimdi başlayın.

Bu sayfada ürün bulunmamaktadır.