TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Yılbaşı Ürünleri (256)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (132)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Sabunluklar

Sabunluk, banyolarımızın olmazsa olmazlarından biridir. Banyonuzun stiline göre katı ya da sıvı sabunluk tercih edebileceğiniz gibi duş kabini, küvette ya da lavaboda da kullanabileceğiniz sabunluk modelleri bulunur.

Sabunluk, banyolarınızda detay gibi görünebilir ancak bu detay eğer doğru seçilmezse banyonuzun stiline katkı sağlamak yerine stil bütünlüğünü bozacaktır.

Sabunluk modelleri farklı malzemeler kullanılarak tasarlanabilir. Seramik sabunluklar, ahşap sabunluklar, mermer sabunluklar, granit sabunluklar, emaye sabunluklar, nikel sabunluklar karşınıza çıkabilir. Banyo stilinize karar verdikten sonra sabunluk, diş fırçalık, çöp kovası, diş macunluk, pamukluk, havluluk gibi banyo aksesuarlarını seçebilir, dekorasyon stilinizi banyo aksesuarlarınız ile tamamlayabilirsiniz.

Country ya da rustic ev stillerinde ağaç ya da ahşap sabunluk modellerini seçebilirsiniz. Modern evlerde mermer sabunluklara şans verebilirsiniz.

Sabunluk sadece dekoratif amaçlı değil aynı zamanda işlevsel olarak da banyo dekorasyonunda tercih edilir. Katı sabunluklar yerine sıvı sabunluk modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Teknolojik sabunluklara şans verin. Hem lüks sabunluklar arasında sayılan hem de kolaylık sağlayan Simple Human sabunluklardan birini eviniz ya da iş yeriniz için tercih edebilirsiniz. SimpleHuman, sensörlü sabunluk modelleri ile evler kadar ofisler, oteller, restaurantlar, cafe ve barlar için de oldukça ilgi çekici ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Sabunluklar kimi zaman sadece dekoratif amaçlarla kullanılabilir. Dekoratif sabunluk modellerinde stil vurgusu daha çok ön plandadır. Sabunluk seçerken kullanım durumunun da göz önünde bulundurulması gerekiyor. Sürekli ıslak kalacak ya da sürekli kullanılacak bir sabunluğun suya ve neme karşı dayanıklı malzemeden yapılması ve kolay temizlenebilir olması önemli bir kıstastır.

Parmak izi bırakmayan nikel sabunluklar SimpleHuman markası ile şimdi Cosalindo.com’da. Sensörlü yapısı, parmak izi bırakmayan dış kaplaması ile iş yerlerinde de ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Sabun kullanım tercihiniz sıvı ya da katı olabilir, ama sabunluk tercihinizi sıradan ürünlerden yana kullanmayın. Tasarım sabunluk modelleri ile banyo dekorasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Ev dekorasyonunda özel bir yeri olan banyolarınıza hak ettiği katkıları sağlamak sizin elinizde.

Cosalindo.com’da bulabileceğiniz sabunluk modelleri ile banyo dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz. En güzel sabunluk modellerini keşfetmeye şimdi başlayın.

Sensörlü Şarj Edilebilir Fırçalı Sabunluk 237ml

Simple Human

949,90 TL

Sensörlü Sıvı Sabunluk 384ml

Simple Human

839,90 TL

Mermer Lilla Diş Fırçalık

Mat For Home

90,00 TL

Sensörlü Beyaz Sıvı Sabunluk 237ml

Simple Human

489,90 TL

Mermer Nero Sabunluk

Mat For Home

99,00 TL

Mermer Lilla Sabunluk

Mat For Home

69,00 TL

Sensörlü Nikel Fırçalı Sabunluk 237ml

Simple Human

599,90 TL

Mermer Zebrino Sabunluk

Mat For Home

147,00 TL

Mermer Nero Diş Fırçalık

Mat For Home

130,00 TL

Mermer Zebrino Diş Fırçalık

Mat For Home

234,00 TL

Carrara Mermer Banyo Seti
-%10 Renk Seçenekleri

Carrara Mermer Banyo Seti

Marblove

360,00 TL

Oscar Sabunluk

Kiosk Flamant

89,00 TL

Oscar Sıvı Sabunluk

Kiosk Flamant

150,00 TL

4'Lü Dekoratif Banyo Seti
-%20

4'Lü Dekoratif Banyo Seti

Gandecor

360,00 TL

Bruno Perla Mermer Banyo Seti
-%10 Renk Seçenekleri

Bruno Perla Mermer Banyo Seti

Marblove

360,00 TL