TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (175)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (112)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Saklama & Düzenleme Ürünleri

Saklama & Düzenleme Ürünleri

Mutfakta saklama ve düzenleme ürünleri de hayli önemlidir. Mutfakta hem mutfak mobilyaları hem mutfak gereçleri hem de mutfak malzemeleri bir arada bulunduğu için hepsini bir arada düzenlemek bir hayli zor olabilir. Mutfağın bir bütünlük içinde ve çok dağınık görünmeden, kolayca kullanılabilir ve ulaşılabilir olması için mutfakta saklama ve düzenleme ürünlerine ihtiyaç duyulur.

Saklama kapları, kavanozlar, baharatlıklar, termoslar, kek fanusu, ekmek kutusu, baharat kavanozları, kaşıklık, havluluk, kurutma rafı, çekmece düzenleyiciler, meyve sepeti, sebzelik, bal kavanozu, tereyağı kabı, çöp kovası, havlu askılığı, raf düzenleyiciler, şişe rafı gibi pek çok saklama ve düzenleme ürünü bulunuyor.

Mutfağın daha düzgün ve düzenli görünmesi için mutfakta saklama ve düzenleme ürünlerinden destek alınır. Bu ürünlerin malzemelerini dilediğiniz gibi seçmekte özgürsünüz. En çok tercih edilenler cam ürünlerdir. Cam, bakır, metal, porselen, bambu, ahşap, plastik ürünler saklama ve düzenleme ürünleri olarak kullanılabilir.

Bakliyat ürünleri, makarna, şeker, un, tuz gibi sık kullanılan ürünleri kavanozlara yerleştirerek kavanozları ve bakliyat ürünlerinin renklerini dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hem masa üstü sebze sepetlerini hem de ayaklı sebzelikleri sebze raflarını sebzelerinizi yerleştirmek ve saklamak için kullanabilirsiniz.

Tabaklık, kurutmalık, havluluk, bardaklık gibi düzenleyiciler de mutfakta pratiklik kazandıracaktır. Çekmecelerin ve rafların içi için de kaşıklık, raf ayırıcı, tencere rafları, dolap içi askılık kullanabilirsiniz.

Kek fanusu, ekmeklik, kurabiye kavanozu, termos gibi ürünler ise ürünlerin taze kalmasını sağlayacak pratik çözümler sunacaktır. Renkli, desenli kurabiye kavanozları ile leziz kurabiyelerinizi iştah açısı bir şekilde sunabilirsiniz.

Yumurta kabı, buz kalıbı, tereyağ kabı, bal kavanozu, şekerlik, saklama kapları, kapaklı saklama kapları, kapaklı kaseler, konserve kavanozları, sıvı sabunluk, ıslak mendil kutusu, döner servis tabağı, poşetlik gibi ürünler de yine saklama ve düzenleme ürünlerine dahil edilebilecek ve mutfakta zaman ve pratiklik kazandıran ürünlerdir.

Cosalindo.com’da bulacağınız saklama ve düzenleme ürünleri ile mutfağınızı daha kullanışlı ve işlevsel hale getirmeniz mümkün.

Bubble Kavanoz

Kiosk Flamant

225,00 TL

Annie Kavanoz

Kiosk Flamant

325,00 TL

Ceramic By Staub 2'li Seramik Kırmızı Yağlık Sirkelik Seti 19 cm

Staub

249,99 TL

Ceramic By Staub 2'li Seramik Lacivert Yağlık Sirkelik Seti 19 cm

Staub

249,99 TL

Ceramic By Staub Seramik Lacivert Tereyağ Kabı 18,7x12 cm

Staub

249,99 TL

Ceramic By Staub Seramik Kırmızı Tereyağ Kabı 18,7x12 cm

Staub

249,99 TL

Ceramic By Staub Seramik Kırmızı Saklama Kabı 1L

Staub

249,99 TL

Ceramic By Staub Seramik Lacivert Saklama Kabı 1 Lt

Staub

249,99 TL

Ceramic By Staub Seramik Lacivert Baharatlık 10 cm

Staub

149,99 TL

Ceramic By Staub Seramik Kırmızı Baharatlık 10 cm

Staub

149,99 TL