TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (234)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (127)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Shot Bardakları

Shot bardakları, eğlenceli gecelerden alışkın olduğumuz ve görür görmez daha da eğlendiğimiz bardaklar… Sadece shot bardağı olarak kullanılmayan kimi zaman likör bardağı kimi zaman Türk kahvesi su bardağı olarak kullanılan shot bardakları farklı ve ilginç tasarımları ile koleksiyonerler başta olmak üzere herkesi büyülüyor.

Desenli shot bardakları, cam shot bardakları, bakır shot bardakları, metal shot bardakları, lüks shot bardakları, eğlenceli shot bardakları, kesme cam shot bardakları, ayaklı shot bardakları, uzun shot bardakları gibi farklı şekilde tercih edilebilir. Ayrıca renkli shot bardakları da hayli ilgi çekici görünebiliyor. Yeşil shot bardakları, kırmızı shot bardakları, lacivert shot bardakları, antrasit shot bardakları, altın rengi shot bardakları olarak da ilgi çekici modelleriyle dikkat çekiyor.

Shot bardakları, işlevsel boyutları nedeniyle sadece shot için değil aynı zamanda likör bardağı ya da kahve su bardağı olarak kullanılabilir.

Shot bardağı koleksiyonu hiç duydunuz mu? Shot bardakları, boyutları nedeniyle koleksiyon yapmaya oldukça elverişlidir. Farklı markaların, farklı tasarımlı, farklı renkli shot bardakları koleksiyonerler için oldukça ilginç birer parça olabilir. Koleksiyonlarında lüks shot bardağı bulundurmak isteyenler olduğu gibi eğlenceli shot bardağı modellerine de yer verenler var. Farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden ve farklı markalardan toplanan shot bardakları koleksiyonerlerin de ilgi çekici alışverişlerine kaynaklık ediyor. Bu özelliğiyle de bir koleksiyone verilecek en güzel hediye hiç şüphesiz shot bardağı oluyor.

Shot bardağı sadece koleksiyonerler için değil farklı kullanımlarından dolayı hemen hemen herkes için de harika bir ev hediyesi olacaktır. Altın rengi detayaları olan tasarım bir shot bardağı takımını sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Unutulmaz bir ev hediyesi olacak shot bardaklarını yılbaşı, doğum günü gibi özel günlerde de hediye olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Shot bardakları takım olarak tepsisiyle birlikte de sunulabilir. Ev hediyesi olarak shot bardağı takımı satın alabilir, sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz.

Cosalindo.com’da bulabileceğiniz tasarım shot bardağı modellerini ister eviniz ister ofisiniz isterse sevdiklerinize ev hediyesi olarak seçebilirsiniz. Shot bardağı modelleri, keyifle vakit geçirmenizi sağlayacak ilgi çekici ürünler olarak mutfağınızda ya da vitrininizde yerini almalı.

Desenli Altın Rengi 4'lü Shot Bardağı
Renk Seçenekleri

Desenli Altın Rengi 4'lü Shot Bardağı

Accract

550,00 TL

Şeffaf Kesme Cam Şeffaf 4'lü Shot Bardak Seti
Renk Seçenekleri

Şeffaf Kesme Cam Şeffaf 4'lü Shot Bardak Seti

Accract

280,00 TL

Renkli Kesme Cam 4'lü Shot Bardak Seti
Renk Seçenekleri

Renkli Kesme Cam 4'lü Shot Bardak Seti

Accract

280,00 TL

Desenli Gümüş Rengi 4'lü Shot Bardağı
Renk Seçenekleri

Desenli Gümüş Rengi 4'lü Shot Bardağı

Accract

490,00 TL

Tossa 6'lı Shot Bardağı

Schott-Zwiesel

359,94 TL

Pure 6'lı Shot Bardağı

Schott-Zwiesel

299,94 TL

Banquet 6'lı Shot Bardağı

Schott-Zwiesel

209,94 TL

Opera 6'lı Likör Bardağı
-%10

Opera 6'lı Likör Bardağı

Cemile

115,20 TL