COSALINDO

TASARIM – MİMARİ – YAŞAM TARZI

Six Pirinç Kaplama Carrara Mermer Sehpa

Six Pirinç Kaplama Carrara Mermer Sehpa

1.350,00 TL
1
Son 1 Adet!

Soru ve talepleriniz için bize ulaşın.

0850 811 55 77
Altıgen kesimli İtalyan Carrera mermeri ve parlak pirinç kaplı ayakları yan sehpa. Mermer, doğal bir taş olduğu için renk tonları ve damarları farklılık gösterebilmektedir.

Kategori : Yan Sehpalar

Stil : Modern

Renk : Altın, Siyah

Malzemeler : Bakır Kaplama, Mermer, Demir

Tedarik Süresi : 7 İş Günü

Yükseklik : 46.00 cm

Genişlik : 50.00 cm

Derinlik : 50.00 cm

Som Interior

 Temelinde mükemmelliyetçilik ve tasarım aşkı olan bir yolculuk bizimkisi.  2012 yılında Çukurcuma’da başladığımız bu yolculuk bize çok şey öğretti. Her zaman farklı olmayı, insanların ihtiyaçlarına hitap edebilmeyi ve onlar için vazgeçilmez olmayı hedefledik. Çok şey ürettik, çok şey tasarladık, çok kafa yorduk. Güncel tasarımı, dünyada olup biteni yakından takip ettik. Kaliteli işçiliğimizden hiç bir zaman ödün vermedik, tedarikçilerimizi de eğiterek büyük bir aile olduk. Tüm bu süreçte değişmeyen tek şey ise yaratma ve üretme aşkımız.  Tüm ürünlerimizin arkasında işte bu aşk ve adanmışlık var.

Gönderim Alanları

Bu ürün tüm Türkiye’ye teslim edilebilmektedir.

Teslimat

Siparişiniz, 7 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Cumartesi, pazar ve resmî tatiller iş günü olarak sayılmamaktadır. Kargo teslim adresine bağlı olarak teslimat süresi değişim göstermektedir.

Teslimat sırasında siparişinizin kontrolünü kargo görevlisinin yanında yapmanız ve hasarlı ürünle karşılaşma durumunda görevliye tutanak tutturmanız gerekmektedir. Hasarlı veya bozuk olduğuna dair tutanak tutturulmayan ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilmemektedir.

İade

Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde [email protected] adresine e-posta göndererek ya da (850) 811 55 77 numaralı telefonu arayıp Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek ürün iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı veya kutusu açılmış, benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş, (varsa) standart aksesuarları kaybolmuş, eksik ve hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Ürününüzün iade işlemleri başlatıldığı takdirde, iade süreciniz tarafımızca takip edilir.

İade süreciniz tamamlandığında ödeme tutarınız en geç 1-3 iş günü içerisinde kredi kartınıza/banka hesabınıza geri yatırılır. İade tutarınızın hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre farklılık gösterebilir.

Benzer Ürünler