TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

Kategoriler

Sanat (2)

Yılbaşı Ürünleri (234)

İstanbullu Gelin Dizisi Ürünleri (127)

Markalar

Editörün Favorileri

Stil

Renk

Malzeme

Fiyat Aralığı

Sosluklar

Sosların konulduğu ve sosların sofraya servis edilmesini sağlayan kaplara sosluk denir. Sosluklar kullanım amaçlarına göre farklı tasarımlara sahip olabilir.

Sofraya şık bir sunum yapıyorsanız kulplu ve demliğe benzer bir sosluk modeli olan Fransız sosluklar ideal bir seçim olacaktır. Ancak farklı tatlarda daha az akışkan soslar kullanacaksanız göz göz olan soslukları tercih edebilirsiniz. Sosunuzun kullanım amacı, kıvamı, sofranızın temasına ve sofra takımlarınıza uygun olarak bir sosluk tercih edebilirsiniz.

Sosluk modelleri kullanımlara göre farklılık gösterdiği gibi malzemelerine göre de farklılık gösterir. Bakır, bambu, porselen, döküm, granit, gümüş, emaye sosluk modellerinden birini sofra temanıza ve kullanım amacınıza uygun şekilde seçebilirsiniz.

Derin bir sosluk modeli mi yoksa kayık bir sosluk modeli mi, oval sosluk modellerinden biri mi, geniş bir sosluk modeli mi, bölmeli bir sosluk modeli mi, demlik benzeri bir sosluk modeli mi yoksa kare kap şeklinde bir sosluk modelini mi tercih ediyorsunuz? Sosluğunuza uygun şekilde kaşık, külah, kepçe de tercih edebilirsiniz. Bazı sosluk modellerinde ise bunlara gerek kalmayıp sunumlarınızda sadece sosluğu kullanabilirsiniz.

Soslukları; sosluk takımları olarak da satın alabilirsiniz. Birden fazla sosluğu, belki kapakları ve kaşıkları ile birlikte sosluk takımlarında bulabilirsiniz.

Kristal, antika sosluk takımları ise modası hiç geçmeyenlerden. Vintage sofra takımları da uygun temalarla şık sunumların eşlikçisi olarak tasarımdaki görevini yerine getiriyor. Vitrinleriniz varsa, bu özel parçaları kullanmak yerine vitrinde sergilemeyi de tercih edebilirsiniz.

Sosunuzun kıvamına göre sosluk kase, sosluk baharatlık, sosluk çerezlik gibi diğer seçenekleri de gözden geçirebilirsiniz.

Ev hediyesi olarak da sevdiklerinize verebileceğiniz sosluk takımları onları mutlu etmeye yetecektir. Gümüş sos takımı ya da altın kaplama bir sos takımı harika bir ev hediye olacaktır.

Mermer trendi tüm evi sardı. Sofralarda da kendine yer bulan mermer tabii ki soslukların yapımında da kullanıldı. Mermer sosluklar, harika sunumlarınıza muhteşem dokunuşlar yaparak konuklarınızı büyüleyecek.

Sosluk modellerini incelerken stilini göz ardı etmemeye özen gösterin. Stilinize uygun bir sosluk modeli mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Cosalindo.com’da bulabileceğiniz sosluklar, şık sunumlarınıza, muhteşem sofralarınıza eşlik edip konuklarınızı kendine hayran bırakacak.

Gümüş Kaplama Sos Takımı

T&S Interiors

450,00 TL

Fransız Sosluk

T&S Interiors

480,00 TL

Beyaz Mermer Kare Sosluk
Boyut Seçenekleri

Beyaz Mermer Kare Sosluk

Bimermer

119,00 TL

Siyah Mermer Kare Sosluk
Boyut Seçenekleri

Siyah Mermer Kare Sosluk

Bimermer

119,00 TL

Mermer Nero Sosluk
Boyut Seçenekleri

Mermer Nero Sosluk

Mat For Home

48,00 TL

Mermer Bianco Sosluk
Boyut Seçenekleri

Mermer Bianco Sosluk

Mat For Home

27,00 TL

Siyah Mermer Sosluk Set

Kaliza Home

390,00 TL

Leylak Mermer Sosluk Set

Kaliza Home

390,00 TL