TASARIM - MİMARİ - YAŞAM TARZI

About

Cosalindo; ilham veren mimari projelere ve özgün tasarım ürünlere imza atan profesyoneller ile dekorasyona ilgi duyan, yaşam alanını iyileştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getirerek stil sahibi mekanların, konforlu ve cazip yaşam alanlarının oluşturulmasına yardımcı olur.

Cosalindo web sitesi ve mobil uygulamaları;

  • Mimari ve tasarım alanındaki profesyonellerin, Cosalindo’da kendi sayfalarını oluşturarak projelerini sergilemelerini, potansiyel müşterileri ve meslektaşları ile online ve interaktif bir ortamda bir araya gelerek birbirlerinin uzmanlıklarına, ilgi ve ihtiyaçlarına rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlar.

  • Ürün tasarımcılarının, mimari ya da dekorasyon alanında ürün sunan tedarikçilerin, Cosalindo üyesi profesyonellere ve potansiyel müşterilere ulaşarak ürünlerini tanıtmasına ve satışlarını artırmasına olanak sağlar.

  • Stil sahibi mekanlar oluşturmak isteyen herkese; profesyonellerin ilham veren mimari projelerinden esinlenme, onların fikirlerinden ve hizmetlerinden yararlanarak kendi projelerini gerçekleştirme, istedikleri ürünleri online satın alma olanağı sunar.

Cosalindo potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen profesyonellerin; ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, showroom dekorasyonu, otel dekorasyon, cafe&restaurant dekorasyonu, bahçe dekorasyonu, park peyzajı gibi alanlarda profesyonellere ulaşmak isteyen mekan sahiplerinin; yeni fikirlere, bilgilere, trendlere ve dekorasyona ilgi duyanların buluşma platformudur.

Cosalindo’da, mimari ve tasarım alanında hizmet sunan profesyonellerin yaratıcı, konforlu, lüks, ilgi çekici, stil sahibi mekan projelerini inceleyebilir; kendi ev ya da ofis gibi mekan dekorasyonlarınız için yepyeni fikirler edinebilir, dilerseniz tarz sahibi mobilya ve dekorasyon ürünlerinden dilediğinizi bir tık’la satın alabilir; ayrıca beğendiğiniz ürünler, odalar, stiller ya da ev alışverişi listeleri için ilham defterleri oluşturabilir, bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Mesaj Gönder Arama Yap

Size Hangi Konuda Yardımcı Olabiliriz?

Soru ve taleplerinizi, aşağıda bulunan formu düzenleyerek bize iletebilirsiniz. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için formdaki alanları eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.

Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.
Lütfen telefon numaranızı giriniz.
Lütfen mesajınızı giriniz.